Skocz do zawartości
Matt235

Brak połączenia z siecia komórkową i wii-fii,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

Mam taki mały problem i mam nadzieje, że pomożecie... A więc tak, ściągnąłem sobie aplikacje Universal androot aby zrootować Hero i od tamtego czasu telefon informuje jedynie , że jest brak usługi w połaćzeniue z siecią komórkową( w ustawieniach nie da sie w ogole wejsc na siec komórkowa aby cokolwiek zdzialac!) Wii fii włacza mi sie na 20 sekund, a nastepnie wyłacza:(

Pomóżcie proszę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak bym na Twoim miejscu przeflashował od nowa fabrycznym ROMem albo zmienił Radio na nowsze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest trochę dziwne bo wczesniej mialem wersje oprogramowania 2,1 a teraz jest 1.6.... telefon nie pokazuje mi żadnych danych , nawet imei nie pokazuje! Właczjąc telefon pokazuje BRAK USLUGI i nic sie nie da zrobic z z siecia komorkowa ani wii fii! Zrobiłem WIPE, i chciałem wgrać nawet fabrycznego ROMa z strony HTC i również z forum próbowałem i poprzez wejscie do srodka systemu nie pokazywało mi żadnych opcji tylko <SEND> Simlock...!? Nie wiem co zrobic , pomóżcie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi to wygląda na złe użycie Universal Androot.

Zrób tak:

1. Pobierasz ROM: Shipped ROMs (Rozumiem że masz HTC Hero a nie Ere G2 bo do niej podchodzi inne RUU)

2. Odpalasz ten program i lecisz wg instrukcji tam podanej. Tym musisz na 100% odratować telefon. Pamiętaj też że stracisz wszystkie dane z telefonu (nie z karty pamięci).

Jak byś sobie nie radził to u siebie na blogu opisywałem cały ten proces krok po kroku ze screenami jak i również proces rootowania Hero z oficjalnym Softem 2.1 no i oczywiście na forum nie raz było to opisywane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z góry dzięki:) Masz fajny blog i mam nadzieje, że bedzie go rozwijal bo wszystko jest na nim czytelne:) Jeszcze raz dzięki za pomoc i piwko dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi