Skocz do zawartości
Shearer

Froyo na GT540 już blisko !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Vesp3r

przeszkoda moze być jedynie proc i rama te są baardzo zblizone (proca mamy chyba nawet lepszego :| )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

proc ten sam. no bo trudno poczytac nawet na tej stronie o tych telefonach. dokladny model jest. ram pewnie wiecej beda miec to fakt. a ten ekran to moze byc przeszkoda no bo nasz swift ma mniejsza rozdzialke i dlatego ma tyle mocy a jak one maja 2x wieksza to procek moze nie wydalac niestety

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ponczi

swift tez ma przeciez hvga rozdzielczosc no chyba, ze cos pokrecilem, ale no swift taka ma chyba: 320*480 pixel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie sorki ja pokrecilem. nie wiem dlaczego ale mi sie hmm ubzduralo(swoja droga dziwne slowo) ze hvga to Wvga. przepraszam za pomylke;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nobady

Froyo da się sportować, tylko pytanie czy ktoś to zrobi, na sprzęcie gdzie 2.1 nie powinien na nawet się pojawić działa(Neo Freerunner), jest tworzony port froyo, który już częściowo działa(strasznie wolno i nie wszystkie moduły jeszcze sportowane), na tym hardwarze da radę. Jeśli nie LG, to trzeba liczyć na społeczność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ponczi

Na swift bedzie 2.1, nowe modele z froyo sa zblizone sprzetowo, wiec tylko pozostaje czekac, az one sie pojawia i zaczie sie grzebanie w sw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vesp3r

zblizone to mało powiedziane, one sa prawie takie same.

GT'ka uciągnie Foyo ale niestety bedzie musiała być to wersia od społeczności nie producenta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to wiadomo. wedlug mnie od spolecznosci nawet lepiej bo bedzie ulepszana a nie tak jak np. samsung na spice wydal zrypany soft i nawet nic nie poprawial

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Suchy

Jak ja uwielbiam te tematy o Froyo dla Swifta:D

A tak serio mam pytanie, młodszy brat chce sobie kupić Swifta, jak to jest z wgrywaniem softa? Jest odpowiednik Odina czy inne serwisowe narzędzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ponczi

Tak jest- zajrzyj do dzialu o modyfikacjach i do tematu o wgrywaniu softow.

Jest utilis oraz kdz - trzeba sie zaglebic w tematy, poniewaz zdarzaja sie problemy z wgrywaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x