Skocz do zawartości
Shearer

Froyo na GT540 już blisko !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Bo 2.1 będzie dla tych co już mają oficjalnie a 2.2 dla naszego kraju ;) Taka niespodzianka ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bakuj

Albo ktoś w LG myślał, że to milionowe pytanie o 2.1 i z automatu odpowiedział, że do końca roku. Wszak w Polsce dokładnie taką samą odpowiedź ludzie dostawali ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja rowniez mysle ze to fake bo predzej bedzie nieoficjalne 2.2. chociaz z drugiej strony jesli maja juz soft dla optimusa one z 2.2 co ma prawie te same bebechy to nie musza na swifta pisac nowego softa tylko przeportowac co dla nich jest korzystne i tansze a wiecej ludzi by kupilo no bo przeciez 2.2 ma nie? takie moje dumanie:) zobaczymy co na modaco napisza o tym

moze na boze narodzenie zrobia prezent pod choinke:)(marzenia)

Edytowane przez kriz2000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy optimuse one nie ma wiecej przypadckiem pamieci od swifta ? ; x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z tym ze z ta pamiecia to pojecie wzgledne. znaczy chodzi o to ze przeciez akurat w 2.2 mozna poswiecic pamiec na aplikacje przeciez bo i tak na karcie mozna instalowac. a przeciez w swifcie jest 256 pamieci ROM wiec nie wierze ze az tyle by 2.2 zalmowalo. to by bylo 2x wiecej niz chocby 2.1:) wiec to 40 mega w ta czy w ta duzej roznicy nie robi a zreszta rosjanie juz kombinuja z softem z p500 juz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

swift ogólnie ma 512MB ROM, 256MB RAM ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    trop

Mam pewną ciekawostkę. Być może właśnie pojawił się pierwszy symptom Eclair dla Polski... otóż, na polskiej stronie LG w dziale wsparcia dla Swifta, pojawiły się do ściągnięcia Simsy3, które (jak wynika z nazwy pliku) są przeznaczone na wersję Eclair:

LG SWIFT GT540 Telefony Telefony komórkowe

bezpośredni link do pliku: http://www.lg.com/pl/products/documents/Swift_Donut_Eclair_The%20Sims%203%20HQ_Final_20100709.zip

Przynajmniej tak mi się wydaje.

Czy moglibyście to jakoś zweryfikować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet
    Oczywiście. Simsy dało się, bezproblemowo zainstalować na 1.6. Tutaj jest to pewnie jakiś błąd w opisie.

BTW. http://forum.android.com.pl/f198/lg-swift-szansa-na-froyo-24911/ ;) Przenoszę post i odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mam pewną ciekawostkę. Być może właśnie pojawił się pierwszy symptom Eclair dla Polski... otóż, na polskiej stronie LG w dziale wsparcia dla Swifta, pojawiły się do ściągnięcia Simsy3, które (jak wynika z nazwy pliku) są przeznaczone na wersję Eclair:

LG SWIFT GT540 Telefony Telefony komórkowe

bezpośredni link do pliku: http://www.lg.com/pl/products/documents/Swift_Donut_Eclair_The%20Sims%203%20HQ_Final_20100709.zip

Przynajmniej tak mi się wydaje.

Ale również dla wersji Donut (1.6) dla oficjalnej dla Polski wersji GT540 czyli w gruncie rzeczy może oznaczać wszystko lub nic...

Pozostaje nam tylko czekać na oficjalne wydanie eklerka od LG Polska

post-18863-14255697783755_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    trop

Racja... nie wiedziałem, że Donut to nazwa dla wersji 1.6 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x