Skocz do zawartości
folusek

Android 4.2.2 Jelly Bean dla Samsung Galaxy S II i prawdopodobieństwo aktualizacji.

Rekomendowane odpowiedzi

Karls
    czas pokarze ciekawe tylko ile tego czasu im potrzeba...

Obawiam się, że sporo czasu by potrzebowali. Jeśli uwzględnia SII w swoich planach to i tak będzie daleko w kolejce bo to już dla nich żaden priorytet ;)

Co do 4.4 to obstawiam że po 4.3 już dadzą 5.0 raczej, ale to się okaże gdzieś na jesień najszybciej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Postanowiłem zasięgnąć wiedzy u źródła i napisałem do samsunga na ich facebookowy profil z zapytaniem, kiedy i czy w ogóle można spodziewać się aktualizacji androida w SGSII, oto odpowiedz jaka odtrzymałem:

"Nie posiadamy aktualnie informacji, dotyczącej tej aktualizacji. Gdy tylko ją otrzymamy, podzielimy się z naszymi fanami i fankami poprzez serwisy społecznościowe - Facebooka oraz Twittera, dlatego zachęcamy do śledzenia informacji."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

grandgw, piszą tak abyśmy polubili ich fanpage i czekali na info, które nie nadejdzie :D

"Nie posiadamy aktualnie informacji..." posiadają, tylko fanów na fb nigdy za mało..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Karls

Na polskim to nie posiadają, w ogóle wątpię żeby admini z profilu na FB(któregokolwiek kraju) wiedzieli coś więcej. To trzeba by do supportu producenta raczej pisać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szymon035

Napiszą że nic nie wiedzą na ten temat

Dam wam przykład jak jeszcze miałem Galaxy S SCL i9003 i pisałem do nich to otrzymałem taką odpowiedź:

beztytuuxiy.jpg

W tym przypadku będzie tak samo więc nie ma nawet co pisać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JetSki

Hihi, w przypadku aktualizacji softu to żaden Brand nic nie napiszę bo tak naprawdę wiedzą tyle co my :)

Zawsze jest tak że dopiero jak się pojawi Soft to wyciekaja newsy.

Prawda jest taka że mając giga ramu i duo core telefon poradzi sobie z aktualizacją. Ale czy wyjdzie to już nikt nie wie.

Największy problem Samsunga to podział softu wg państwa i sieci. Zamiast robić jeden Rom dla wszystkich to dlubia każdy osobno co zabiera czas i wprowadza bałagan. Teraz patrząc na model, wersje, kraj, sieć to taki i9100 to jakieś 200 różnych romow. Zło.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@45marcin

Ostatnie zdanie z akapitu Samsung:

"It is not only uncertain but also unlikely that the Galaxy S2 will update to Android 4.3." - Czyli lipa :/

Edytowane przez czysty76
    nie cytujemy posta poprzedzającego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Karls

Niewiele to zmienia, to zdanie wynika z takich samych spekulacji jakie sami prowadziliśmy, a nie z jakiś przecieków. Szkoda, że ciągle nie ma oficjalnego stanowiska Samsunga.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rysiob

Czasem brak wiadomosci jest dobra wiadomoscia. A swoja droga nawet gdy tej aktualizacji nie bedzie, to IMO tragedii nie ma: na S2 mamy w czym wybierac (jest i CM, AOSP, AOKP, Rootbox....).

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x