Skocz do zawartości
folusek

Android 4.2.2 Jelly Bean dla Samsung Galaxy S II i prawdopodobieństwo aktualizacji.

Rekomendowane odpowiedzi

fenriz

SGS2 z KitKat'em, takie rzeczy o.O

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szymon035

Mi sie wydaje ze ten model juz nie dostanie zadnej aktualizacji. Jest to tylko pisane po to aby zachecic ludzi do kupna tego telefonu i po to aby bylo o tym modelu glosno. Tyle z mojej strony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Emil92

Szymon jakiego kupna...przecież s2 nie jest już produkowana...!? Skoro Samsung jednak napisał, że coś będzie tzn,że będzie...trzeba czekać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szymon035

Pamiętaj że samsung pisał też że będzie aktualizacja do 4.2 i co? i nic nie było :) więc ja juz nie wierze w żadne pogłoski o aktualizacjach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Proszę się nie poddawać,i uzbroić w cierpliwość,są nowe wieści,proszę przeczytać pod tym linkiem:

Android 4.4 KitKat OS: 13 Samsung Galaxy Phones, Tablets Getting New and Fresh Life Cycle - International Business Times

Czytałeś dokładnie?

"Here is the list featuring some Galaxy devices which may be nominated to get Android 4.4 KitKat:"

Jest to lista urządzeń, które mogą być nominowane do otrzymania updejtu i wcale nie musi być wybrany s2, a jeśli już, to i tak nie musi jej dostać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

seba84_2005,czego się tak podniecasz,to tylko wiadomości.i przypuszczenia redaktora,jasne,że to nieoficjalna lista Samsunga,więcej optymizmu.

---------- Post dołączono o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Mi sie wydaje ze ten model juz nie dostanie zadnej aktualizacji. Jest to tylko pisane po to aby zachecic ludzi do kupna tego telefonu i po to aby bylo o tym modelu glosno. Tyle z mojej strony

w trudnych czasach,to tylko z Tobą.....w ciemność,taki z Ciebie optymista!

---------- Post dołączono o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Świeżutki,dziś z 18:36 z Włoch dla pesymistów:

Samsung Galaxy S3 e Galaxy S2: aggiornamento Android 4.2.2, 4.3 ma anche 4.4 kitkat. Cosa potrebbe cambiare

Edytowane przez tosiek5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Emil92

Mozna w skrocie o czym jest napisane?

Napisane za pomocą aplikacji Forum Android.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Karls

Google za często wydaje aktualizacje, taki przeskok o dwie wersje jest bardzo prawdopodobny. Nie wiem czy akurat nasze telefony ale wiele innych model zostanie pewnie "obsłużonych" w ten sposób. Bardzo ciekawe informację, ale dalej fajne było by poczekać na oficjalne stanowisko. Nie mnie jednak był by to genialny zabieg marketingowy - jaki inny producent oprócz nexusów mógł by się pochwalić, że jego telefon otrzymał aktualizacje jeśli dobrze liczę przez 6 wersji (nie ważne, że pod drodze coś pominięto).

Tu z kolei piszą o 4.3

Loucos por Android: Android 4.3 - Confira a lista de aparelhos que vão ser atualizados

Ciekawe cz to już na podstawie oficjalnych informacji? Fajniejszy był by 4.4 ale nie ma co narzekać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma SGSII plusa :-)

Nie ma też modelu Advance

Edytowane przez tomahawk5000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

według tej informacji: Android 4.4 KitKat będzie dostępny już w październiku - Instalki.pl

Android 4.4 będzie miał premierę w październiku.

1. Myślicie że Sgs 2 dostanie oficjalną aktualizację do Androida 4.4 Kit Kat?

2. Jeśli oficjalną nie to jakieś przeportowanie na Custom ROM ?

Notatka od Moderatora: czysty76
    wykrzyk.png Połączono z podobnym wątkiem...proszę nie gdybać.
    Edytowane przez czysty76
    notka moderatora

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x