Skocz do zawartości
folusek

Android 4.2.2 Jelly Bean dla Samsung Galaxy S II i prawdopodobieństwo aktualizacji.

Rekomendowane odpowiedzi

Ile wy tego wsparcie chcecie? 10 lat ? SGS2 to po Nexusach najdłużej wspierany smartfon.

To prawda, zaluje, ze nie kupilem nexusa od google, bo on bedzie wspierany najdluzej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koniec produkcji s2 (wiadome nie od dziś) = koniec oficjalnego wsparcia.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Karls
    Ile wy tego wsparcie chcecie? 10 lat ? SGS2 to po Nexusach najdłużej wspierany smartfon.

SII to model raptem 2,5 roku temu wydany. Na niektóry sprzęt elektroniczny można wykupić przedłużoną gwarancję na 5lat, więc ten telefon nie patrząc na innych producentów był wspierany krótko. To, że ktoś wspierał jeszcze krócej to żadna wymówka. Ja uważam że każdy producent powinien mieć obowiązek wspierania sprzętu tak długo jak nexusy, to by powstrzymało fragmentację rynku i wydawanie dziesiątek klonów różniących się jednym podzespołem. Jeśli ta informacja się potwierdzi(bo na razie to tylko tweet bez źródła) to raczej kolejnego samsunga nie kupię. Nie każdy kto chce mieć dostęp do nowości wprowadzanych przez kolejne updaty, musi mieć ochotę zmieniać telefon co roku ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    knst

Raptem? 2,5 roku to przepaść.

Skoro tylko Nexy mają dłuższe wsparcie to czego ty jeszcze wymagasz?

Wysłane z Siamsiang 1500 GB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Karls
    Raptem? 2,5 roku to przepaść.

Tylko producenci tak wmawiają. Powiedz mi jaka gra na dwurdzeniowym klocku i mali-400 laguje? To chyba najlepszy dowód, że zakończenie wsparcia to tylko sztuczka związana z programowaną trwałością produktu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zakk87

Ale macie problem. Ja zaluje do dnia dzisiejszego ze rok temu nie wzialem od znajomego sgs2. 2,5 roku wsparcia to bardzo dlugo. Zreszta wsparcie z xda chyba jest, tak?

Pokazcie mi drugi tel oprocz nexusa tak dlugo wspieranego. Xperia S? Htc one x? Razr?

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

innym przykladem jest SGS (I9000) jego wsparcie zakończyło się na 2.3.6 czy 2.3.7 bodajże a tu taki zonk i jest CM 10.2 na niego (tak wiem, sa zrodla od Nexa S i przez to ma takie długie wsparcie).

Ja uważam, że S2 otrzyma jeszcze 4.2.2 i na tym zakończy sie całe wsparcie Samsunga. Jak na telefon, który był wydany 2,5 roku temu to bardzo dobry wynik, a jakie jest do tej pory zainteresowanie tutaj jak i na XDA. Wg. mnie najlepiej wspierany 2rdzeniowy tel oprocz Gnexa. A takie Xperie S itd to na starcie odrzucam, bo nawet nie ma dla nich oficjalnego CM tylko tworzone przez FXP...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak na marginesie to się nawet cieszę, że sgs II nie dostanie aktualizacji, bo jeszcze przemyciłaby coś takiego jak to:

https://plus.google.com/102145744307056179626/posts/XY5uKBvC75t

Chyba kolejny fon nie będzie od samsunga - co to za fon bez roota?

Edytowane przez luxpiotr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Emil92

@up jeżeli to jest kwestia hardware'owa to naszych Dwojek to nie dotknie takze 4.2.2 śmiało może zagościć, natomiast jeśli to kwestia software'owa to myślę, że nawet jeśli wyjdzie coś takiego to dopiero od 4.3

Napisane za pomocą aplikacji Forum Android.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie kwestia softu tylko sprzetu, ten knox wnosi trwale zmiany i jesli to mialaby byc sprawa softu jak dawny trojkat to w koncu znajda sposob na resetowanie tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x