Skocz do zawartości
folusek

Android 4.2.2 Jelly Bean dla Samsung Galaxy S II i prawdopodobieństwo aktualizacji.

Rekomendowane odpowiedzi

Niby tacy szpece z SamMobile,a ciągle piszą co innego,w marcu była lista,później,że 4.2..2 teraz,że wcale.Wszystkie serwisy opierają się na ich donosicielach od Samsunga,i to wszystko lipa,tak trafiają,jak kulą w płot.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Karls

Lista według której mieliśmy dostac 4.2.2 była o ile mi wiadomo oficjalna, reszta to już przecieki, domysły i spekulacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hezar

To Wy jeszcze wierzycie w aktualizację SGS II do Androida 4.2.2 :?:

Moim zdaniem bujacie w obłokach...

Edytowane przez Hezar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na 4.1 czekaliśmy tyle że też sporo osób wątpiło a jednak był. Najpierw SGS III i IV

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hezar

Jak jeszcze w przypadku 4.1.2 byłem pewny aktualizacji, tak w przypadku 4.2.2 jestem na 422% pewien, że jej nie będzie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Karls

Oficjalne (a przynajmniej na takie wyglądało) info o tym, że będzie 4.2.2 było ale dawno temu. Jak dotąd się nie wycofali co każe podejrzewać, że sprawa nie jest zamknięta. Ale fakt, że dziwnym krokiem było by pracowanie nad systemem od dwie wersje do tyłu względem najnowszego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JetSki

Pewnie zrobią adaptację z s2 plus. Szkoda bo mogli by dogadać się z kitkatem i wydać 4.4 na wszystkie urządzenia. 100mln słuchawek z reklamą słodyczy :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rysiob

Kiedyś się tym interesowałem czy będzie stock 4.2.2, ale od momentu, kiedy w stosunkowo krótkim czasie pojawił się 4.3, a lada moment 4.4, byłoby dziwne bawienie się w aktualizację do softu dwie wersje niżej. Myślę, że Samsung wyda coś na kształt value packa tak, jak było to w przypadku s1. A z drugiej strony, mamy świetne wsparcie developerów, więc nie musimy aż tak martwić się o świeży system. S2 sprzętowo była wydana ze sporym zapasem technicznym, więc i dziś nie ustępuje konkurentom w jakimś dużym stopniu.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adagio

@up

Zgadzam się z Tobą i bynajmniej już nie wierzę w stockową aktualizację od Samsunga. Zgadzam się z tym, że S2 ma świetne wsparcie developerów przykład: CyanogenMod i nie wiem kto jeszcze poza nim. Ja mam obecnie 4.3.1 i śmiga mi system. Wcale nie tęsknię za touchwiz'em i elementami, które generalnie zamula cały telefon.

Powiem Wam krótko: przestańcie ludzie bujać w obłokach i wgrajcie sobie CyanogenMod lub coś innego, co też wspiera S2 i ma świeży system i napewno dostanie KitKata i następne wersje systemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x