Skocz do zawartości
folusek

Android 4.2.2 Jelly Bean dla Samsung Galaxy S II i prawdopodobieństwo aktualizacji.

Rekomendowane odpowiedzi

Dratek

Nie licz aktualizacji z 2.3.4 do 2.3.6, ani z 4.0.3 do 4.0.4 bo to tylko jakieś tam łatki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak by nie patrzec rzadko ktory producent daje 3 generacje adnroida

htc sensation chba najlepszy odpowiednik sgsII po stgrnie htc dostal tylko 1 update my mamy juz 2 i dostaniemy jeszcze 4.2.2 jednak jest to wciaz JB wiec mozna powiedziec ze to tylko latka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

faktycznie to mogły być łatki bo przy aktualizacji np do 2.3.6 i z 4.0.3 do 4.0.4 nie za duzo pobierało :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    folusek

sgs2 ma androida w wersji

- Gingerbread 2.3.x

- Ice Cream Sandwich 4.0.x

- Jelly Bean 4.x.x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przeszedłem na s3 i jutro dostane prawdopodobnie 4.2.2 ale z ciekawości zapytałem na Twitterze Faryaab'a także o poprzednika i uzyskałem odpowiedzi ze aktualizacja ma być końcem czerwca ale dla spokoju mówią ze w lipcu . obecnie orientuje cie się może czy s2 tez ma dostać np dual kamerę czy s health? ?i czy wgl słyszeliście jakie funkcje może zagoszczą na legendzie samsunga;)?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dopytaj sie tego faryaba :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z jednej strony fajnie, spoko, S2 dostaje aktualizację do 4.2, ale co z posiadaczami Galaxy S? Zatrzymał się na 2.3. To tak jakby S2 zatrzymać na 4.0.4. Czemu samsung nie aktualizuje pierwszego modelu? że tak powiem hajs się zgadza?

Choć sam mam S II, współczuję posiadaczom eSa, nie każdy lubi CMa :P ale macie w pytę customów, nawet jakieś S4Romy, też fajnie :). Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szymon035

Galaxy S nie dostał aktualizacji ponieważ producent wspiera dany model tylko 2 lata.

Najprawdopodobniej ta aktualizacja będzie ostatnią dla Galaxy S 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Leelaa

No i co? W czerwcu będzie aktualizacja, tak??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Karls

Tak, do 4.2 podobno będzie. Ciężko powiedzieć jak z 4.3 bo oficjalnie było tylko powiedziane ze 5.0 nie będzie. Tu natomiast różnica jest nie duża więc możliwe że Samsung puści aktualizację dla celów marketingowych - żeby można było się chwalić jak długo wspiera. Tylko taki update dla celów statystycznych jest często dziurawy niestety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x