Skocz do zawartości
folusek

Android 4.2.2 Jelly Bean dla Samsung Galaxy S II i prawdopodobieństwo aktualizacji.

Rekomendowane odpowiedzi

samsung zakonczy na 4.2 rom bedzie w lipcu.note 1 i s2 po uzyskaniu 4.2 nie dostana juz aktualizacji tobjuz jest pewne

Wysyłane z mojego GT-I9500 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hezar

@up:

Skoro to takie pewne, że niby S II dostanie aktualizację do 4.2.2, to ja poproszę konkretny dowód w postaci oficjalnej informacji.

Naprawdę nie chce mi się wierzyć, ze model dwie generacje do tyłu może jeszcze dostać najbardziej aktualną wersję systemu operacyjnego, kiedy raptem kilka tygodni temu pokazał się najnowszy, tegoroczny flagowiec...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to jak bedzie czy nie ta aktulka ?

jak tak to co by wniosla ?

Wysłane z mojego GT-I9100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o lol :D co już na dniach mają dostać , szybko coś wg tego artykułu .

....chociaż serwis sammobile też coś pisał niedawno że S2 ma otrzymać 4.2.2 w następnym miesiącu..czyli czerwiec:D

Edytowane przez Hunter89

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hezar

Ja już od pewnego czasu używam AOKP opartego właśnie na 4.2.2, ale z niecierpliwością czekam na oficjalny ROM Samsunga. Wszystko wskazuje na to, że faktycznie będzie można liczyć na najnowszy soft, choć aż się wierzyć nie chce.

Przy okazji wydaje mi się, że realnie patrząc, trzeba ostudzić zapędy niektórych dziennikarzy, gdyż najbliższą wersją Andka ma być nie 5.0, a 4.3 JB, wiec szumne zapowiedzi o aktualizacji niektórych modeli do KLP należy póki co traktować jedynie jako plotkę a;)

SGS II + SwiftKey 4 + Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Emil92

4.1.2 był zapowiadany na pazdziernik a wyszedl w lutym...wiec znajac samsunga to dopiero za jakies 4 miesiace cos sie moze pojawic...JB pomimo swoich zalet ma tez sporo niedociągnięć bo na S2 jest robiony trochę na odwal się dlatego nie napalajmy sie jak szczerbaty na suchary...4.2.2 najpierw wyjdzie na S3 i jakis czas musi upłynąć żeby ludzie potestowali i wtedy samsung dopiero na podstawie opinii ludzi zacznie tworzyć rom na slabszy sprzętowo galaxy S2. Ja z obserwacji dotyczących aktualizacji samsunga spodziewam się, że nje będą się spieszyć z wydaniem softu dla dwójki...S4 musi się jeszcze posprzedawać...a może zostaniemy zaskoczeni?...okaże sie

Napisane za pomocą aplikacji Forum Android.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oby tylko się nie okazało, że dostaniemy ValuePacka, jak swego czasu miało miejsce w przypadku SGS . . .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hezar

@Emil92:

Bzdury. Różnica pomiędzy 4.1.2 a 4.2.2 jest tak niewielka, że jeśli Samsungowi udało się już zaaplikować JB w wersji 4.1.2 do SGS II, to 4.2.2 będzie jedynie formalnością. W tym przypadku żadne testy nie będą już raczej konieczne.

Samsung Galaxy Nexus + SwiftKey 4 + Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    brzytew

Właśnie to miałem pisać różnice są kosmetyczne to nie taki przeskok jak między 2.3 a 4.0 albo 4.0 a 4.1 więc nawet jak niedostanie to mała strata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x