Skocz do zawartości
folusek

Android 4.2.2 Jelly Bean dla Samsung Galaxy S II i prawdopodobieństwo aktualizacji.

Rekomendowane odpowiedzi

przypuszczam że będzie możliwość edycji skrótów na górnej belce więc przynajmniej dla mnie jest to istotna zmiana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Karls

Ja rozwinę to co już wcześniej powiedziałem - obstawiam, że dostaniemy prędzej czy później wszystkie aktualizacje 4.x. Wydaje mi się że praca potrzebna na update będzie niewielka a to kwestia marketingowa - potem samsung będzie mógł się chwiali jaki to on jest dobry we wsparciu. Inna sprawa, ile przyjdzie nam czekać(i jak bardzo dziurawe będzie to co dostaniemy) bo pewnie będziemy na szarym końcu terminarza ale lepiej późno niż wcale. Natomiast o 5.0 to raczej nie ma co marzyć, ale obstawiam że szybciej jak pod koniec przyszłego roku raczej nie wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hezar

Android 5.0 wyjdzie jeszcze w tym roku, wraz z premierą następcy Nexusa 4 - tak wygląda najbardziej prawdopodobny scenariusz. Oczywiście nie będzie wówczas nawet co marzyć o tym, by tę wersję systemu dostał SGS II. Co najwyżej można jeszcze liczyć jedynie na 4.3, choć Samsung nie ma absolutnie żadnego interesu w tym, żeby jeszcze i tę wersję zaaplikować do "Dwójek" - wszak bardziej opłaca im się zająć SGS III oraz 4.

SGS II + SwiftKey 4 + Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Karls
    Android 5.0 wyjdzie jeszcze w tym roku, wraz z premierą następcy Nexusa 4

Bardzo wątpliwe, przynajmniej w teorii android powinien mieć 9 miesięczny cykl wydawniczy. Skoro po premierze 4.0, 4.1 wydali po 9 miesiącach(około) 4.2 potraktowali jako przejściówkę to 4.3 wychodzi pewnie jako pełnoprawny update. Tak więc 5.0 spodziewał bym się może nie jak napisałem na koniec przyszłego roku ale tak jakoś na kwiecień. To, że jak z kapelusza wyciągną nową wersję po zaledwie 4-5 miesiącach jest mało prawdopodobne chociaż to oczywiście google.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hezar

Sam się przekonasz - zawsze jest tak, że premierze nowego Nexusa towarzyszy również premiera nowej wersji Androida, której SGS II na pewno już nie dostanie.

Póki co, wyczekujmy przynajmniej (albo aż) wersji 4.2.2 dla tego modelu.

SGS II + SwiftKey 4 + Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaro_1

mi tez się wydaje, że google wstrzyma się z wydaniem andka 5,0. w końcu ledwie co wyszła wersja 4,3. tę aktualizację ma może kilka telefonów. to samo tyczy się wersji 4,2,2. teraz zapowiedzieli że będą sprzedawać SGSIV i htc ONE z czystym andkiem, za dużo nowości na raz. pozostaje jeszcze kwestia fragmentaryzacji androida. jakiś czas temu google skarżyło się na to że w użyciu jest dużo wersji androida co jest dla nich kłopotliwe, a to by jeszcze zwiększyło ten podział. jest jeszcze taka kwestia: wydawanie co 4-5 miesięcy nowego andka doda mnóstwo pracy dla Samsunga, htc, sony bo będą musieli wydawać aktualizacje systemu dla nowych telefonów, a to koszty i czas, a te firmy nie będą mogli sobie pozwolić na brak aktualizacji (tylko przez to aktualizację dostanie flagowiec, a reszta telefonów nie)

a co do naszego SGSII może dostanie jeszcze andka 4,3 - Samsung będzie miał reklamę w sieci bez jakiś gigantycznych środków na promocję a i znaczna część użytkowników SGSII znowu kupi telefon samsunga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Jeszcze nie wyszedł Android 4.3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie mam pytanie, od 2 dni jestem posiadaczem SGSII, kupiłem go z wersją andka 2.3.3, zaktualizowałem go do wersji 4.0.4 i program na tel mówi mi że mam najnowszą wersję. Jak wgrać andka 4.1 ? chciałbym jak najmniej kombinacji ? patrzyłem na forum ale nie widzę żadnej oficjalnej wersji ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Karls

Pewnie masz brandowany soft i operator nie wydał jeszcze JB stąd KIES nie znajduje nowszej. Możesz albo czekać albo wgrać niebrandowany odinem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x