Skocz do zawartości
folusek

Android 4.2.2 Jelly Bean dla Samsung Galaxy S II i prawdopodobieństwo aktualizacji.

Rekomendowane odpowiedzi

No i jeszcze chyba możemy liczyć na personalizacje górnej belki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Karls

Tak, faktycznie, ale to akurat mało istotne bo dogranie tego na jakikolwiek deodex to są 2min roboty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kshell

Istotne dla tych, którzy boją się aktualizować przez Odina czy CWM(poza naszym forum to dość duży procent użytkowników I9100). A i pewnie garstka użytkowników przestanie używać Odina po ostatnim "straszonku" Samsunga nt. Odina i utraty gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Karls

Masz rację. Ale żeby było ciekawiej to Odin jest bezpieczniejszy od Kies. Tylko wiele ludzi jest nie świadomych. Ja wolę ryzykować gwarancję niż cegłę ;-)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arczi184

Na xda był już omawiany temat i podane linki potwierdzające informację od samsunga że galaxy s2 nie otrzyma aktualizacji do 4.2.2 ponieważ jest problem z interfejsem touchwiz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Karls

Mógł byś tu wstawić linki? Ja na xda bywam i nic nie widziałem.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Karls

SGSIII oficjalnie nie otrzyma androida 4.2(Telekom Support bestätigt: Samsung Galaxy S III bekommt direkt Android 4.3), tak jak i Note 2. Wygląda na to, że ta aktualizacja ominie wszystkie Exynosy. Prawdopodobnie my także nie dostaniemy tej aktualizacji. Teraz pojawia się pytanie - SGSIII na pewno dostanie 4.3, czy my również?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wg mnie szanse rosna

jezeli jakis problem techniczny byl przyczyna tego ze nie dostaniemy 4.2.2 i inne modele takie jak SGSIII rowniez to skoro juz samsung powiedzial ze zaktualizuje SGSII to moze wlasnie tak jak i inne modele od razu do 4.3

czas pokarze ciekawe tylko ile tego czasu im potrzeba...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pokaże*

Wątpliwe, bo samsung nie strzeli sobie w stopę i nie zostawi starszych modeli z tym samym nowym androidem co flagowiec... 4.2 w obliczu 4.3 był jeszcze realny, ale wątpię by pracowali nad 4.3 dla i9100. Choć bardzo bym się cieszył (o ile nie zakupię do tego czasu już S4 lub coś innego ;)).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że 4.4 szybko wydadzą a 4.3 będzie dla Nas użytkowników SGS II. To była by miła niespodziewanka :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x