Skocz do zawartości
kobalt73

2.1 aplikacja Zegar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy orientuje się ktoś jakie zastosowanie oprócz dostępu do alarmów daje aplikacja 'Zegar'. Czemu ma służyć przyciemnianie obrazu? Czy to alternatywa do blokady klawiatury? Dostałem ją automatycznie po zaktualizowaniu Adroida do wersji 2.1.

Z góry dzięki,

kobalt73

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bakuj

Moim zdaniem ona jest po prostu bezużyteczna. Zamiast zaimplementować wygodny budzik to dorzucili taką właśnie aplikację.

Nie ma ona jakichś ukrytych zastosowań niestety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dołączam się do pytania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    laguna

Witam, krótkie pytanie w tym temacie, nie chcę zakładać nowego.

Czy w naszym swifcie jest taka możliwość, by podczas wygaszenia ekranu, zobaczyć jaka jest godzina i czy mamy np. jakies nowe wiadomości. Brakuje mi tego po przesiadce po nokii. Może jest jakiś program do tego. Ewentualnie coś należałoby nacisnąć, ale tak, by nie włączać ekranu telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bakuj

A jak chcesz zobaczyć godzinę nie włączając ekranu? Masz tylko jeden ekran jak w zdecydowanej większości telefonów, więc jedynym sposobem na zobaczenie wiadomości i godziny jest jego włączenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    laguna

W Nokii na wygaszaczu cały czas był zegar plus np. ikonka nieprzeczytanego maila. Nie musiałem nic dotykać, żeby widzieć która godzina i czy ktoś do mnie dzwonił, a ja tego nie słyszałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tibi
    Witam.

Czy orientuje się ktoś jakie zastosowanie oprócz dostępu do alarmów daje aplikacja 'Zegar'. Czemu ma służyć przyciemnianie obrazu? Czy to alternatywa do blokady klawiatury? Dostałem ją automatycznie po zaktualizowaniu Adroida do wersji 2.1.

Z góry dzięki,

kobalt73

witam ja ten zegar podpoiłem pod inny czasomierz ściągniety z marketu i wtedy się okazało że ma fajny budzik z paroma możliwościami

:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pajonk
    witam ja ten zegar podpoiłem pod inny czasomierz ściągniety z marketu i wtedy się okazało że ma fajny budzik z paroma możliwościami

:)

To może powiesz jaki to czasomierz i jak to podpięłeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w załączeniu program Budzik przeznaczony dla systemu 2.1, ten konkretny pochodzi z systemu dla Emulatora będą czego częścią SDK Androida, jeżeli komuś brakuj Budzika wystarczy zainstalować usunąć wszytki alarmy stworzone przez program Zegar i gotowe

AlarmClock.zip

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi