Skocz do zawartości
kobalt73

2.1 aplikacja Zegar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, krótkie pytanie w tym temacie, nie chcę zakładać nowego.

Czy w naszym swifcie jest taka możliwość, by podczas wygaszenia ekranu, zobaczyć jaka jest godzina i czy mamy np. jakies nowe wiadomości. Brakuje mi tego po przesiadce po nokii. Może jest jakiś program do tego. Ewentualnie coś należałoby nacisnąć, ale tak, by nie włączać ekranu telefonu.

Zauwałyłem, że gdy ładuję baterię i włączę Zegar, po zostawieniu jakiś czas pojawia się wygaszacz ekranu. Nietety nawet lekki dotyk niweluje ten efekt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tibi

aplikacja się nazywa Sens Analog 24 Clock z marketu

w ustawieniach ma możliwość podpięcia innych aplikacji ja podpoiłem zegar co dali z systemem i wtedy się okazało że zgłasza się budzikiem:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zainstalowałem inny budzik, który jest dużo lepszy, ma więcej funkcji(np: wyłączanie poprzez potrząśniecie fonem) i chętnie wywalę tą aplikację pt. Zegar, jednak nie wiem jeszcze jak się nazywa, zna ktoś nazwę systemową.?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    w załączeniu program Budzik przeznaczony dla systemu 2.1, ten konkretny pochodzi z systemu dla Emulatora będą czego częścią SDK Androida, jeżeli komuś brakuj Budzika wystarczy zainstalować usunąć wszytki alarmy stworzone przez program Zegar i gotowe

AlarmClock.zip

Zawadaki mozesz napisac cos wiecej co to za alarm wrzuciles w tym linku, jakie ma opcje, czy jest do niego widget, itd

Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest to aplikacja prawie identyczna jak Alarm w 1.6. Nie ma niestety do tego widgetu ktorym moznaby ustawic alarm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak by ktoś chciał ją usunąć to nazywa się: DeskClock.

Ja to wywaliłem i żadnych problemów nie zauważyłem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zawadaki mozesz napisac cos wiecej co to za alarm wrzuciles w tym linku, jakie ma opcje, czy jest do niego widget, itd

Z gory dzieki.

to jest dokładnie to samo co w 1.6 ale przeznaczone dla API 7 czyli Androida 2.1, oryginalnie android 2.1 posiada aplikacje alarm taką jak w 1.6 ale jakieś debi* usuną w czasie kompilacji ROMU-u i wstawił jakiś bezużyteczny zegar można to naprawić instalując aplikację samodzielnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kunis6

Podrzuc ja jak masz ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    billi
    to jest dokładnie to samo co w 1.6 ale przeznaczone dla API 7 czyli Androida 2.1, oryginalnie android 2.1 posiada aplikacje alarm taką jak w 1.6 ale jakieś debi* usuną w czasie kompilacji ROMU-u i wstawił jakiś bezużyteczny zegar można to naprawić instalując aplikację samodzielnie

Niestety nie jest to samo. W tym budziku brakuje tak zwanego dobudzania co w 1.6 było i nazywało się Interwał drzemki

Komu to przeszkadzało ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Niestety nie jest to samo. W tym budziku brakuje tak zwanego dobudzania co w 1.6 było i nazywało się Interwał drzemki

Komu to przeszkadzało ?

w ustawieniach jest opcja "Czas uśpienia"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi