Skocz do zawartości
kobalt73

2.1 aplikacja Zegar

Rekomendowane odpowiedzi

billi
    w ustawieniach jest opcja "Czas uśpienia"

Ok przeoczenie, znalazłem, tylko że teraz jest to ustawienie globalne do wszystkich dzwonków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jotgie

Przecież można włączyć zegar CAŁY CZAS WYŚWIETLANY podczas ładowania baterii. Jest taka opcja w menu (nie wyłaczaj ekranu podczas ładowania). Ponieważ czasy są takie, że fona podłączam natychmiast pod ładowarkę po powrocie z pracy i na noc przy łóżku, więc mam piękny, zielony (z datą) zegarek, który świeci NON-STOP (zmieniając jedynie pozycję na ekranie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zagu
    Przecież można włączyć zegar CAŁY CZAS WYŚWIETLANY podczas ładowania baterii. Jest taka opcja w menu (nie wyłaczaj ekranu podczas ładowania). Ponieważ czasy są takie, że fona podłączam natychmiast pod ładowarkę po powrocie z pracy i na noc przy łóżku, więc mam piękny, zielony (z datą) zegarek, który świeci NON-STOP (zmieniając jedynie pozycję na ekranie).

cały czas piszesz o aplikacji Zegar? w moim telefonie ta aplikacja nie możliwości zmiany jakichkolwiek ustawień poza dodawaniem alarmów...(?)

EDIT:

faktycznie, po chwili zmienia się na zielony na czarnym tle :)

brakuje mi teraz tylko jednej rzeczy. w 1.6 była opcja, żeby ekran nigdy nie wygasał nawet bez ładowania. tu (2.1) mam maksymalnie 30 minut. no cóż. nie można mieć wszystkiego :|

Edytowane przez zagu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bakuj

Chodzi o to, że włączasz w ustawieniach głównych "ustawienia - aplikacje - programowanie - pozostawiaj włączony", potem włączasz aplikację zegar, podłączasz do ładowarki i masz świecącą komórkę z zegarkiem. Mało praktyczne, ale można.

Jak dla mnie takie niszczenie baterii ładowaniem co noc nie jest ciekawą opcją, ale widocznie niektórym to nie przeszkadza.

Ja dalej uważam, że aplikacja jest zbędna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zagu

Wypróbowałem minionej nocy. Nie dla mnie taki zegar. Świeci zbyt jasno. Bardziej za lampkę nocną może robić ;) Tak miałem jasność ekranu i aplikacji zegar ustawioną na minimum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi