Skocz do zawartości
MarjoAg

PLAY podpisało umowę z T-Mobile

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie będzie priorytetów na nadajnikach dotyczących transferu danych, to ta umowa jest kapitalnym rozwiązaniem ! Przez lata byłem abonentem T-Mobile, właśnie ze względu na imho najlepszą jakość 3G/LTE. 1.5 roku temu, pod Wawa na LTE miałem transfery dl 30-40Mbit/s (2-3km w linii prostej od BTS, w budynku, bez zewnętrznej anteny). Generalnie z racji zawodu, miałem możliwość testowania (oraz pracy) na dziesiątkach różnych urządzeń i w różnych miejscach, internetu mobilnego wszystkich operatorów, od czasu 128Kb/s GPRS'a, przez EDGE,3G,UMTS,HSPA+ do LTE i zawsze T-Mobile wygrywał w zestawieniu z konkurencją. Jak nie zasięgiem, to szybkością modernizacji sieci, ofert (przynajmniej dla klientów biznesowych) itp. Teraz prywatnie, od miesiąca jestem w Play, bo pomijając kwestie techniczne, mieli najbardziej pasującą mi ofertę. A ta umowa z T-Mobile to miła niespodzianka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Uri0550
    Teraz, dewille napisał:

A ta umowa z T-Mobile to miła niespodzianka

Przecież to już jest kilka lat... To niby jak niespodzianka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie czytałem tego wątku wcześniej i tym się nie interesowałem, bo byłem właśnie w T-Mobile. W każdym razie, to dobra informacja dla abonentów Play

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rakers

Ja tez chwalę zasięg Play Tmobile. na H+ telefon szybciej mi ściąga dane, odpowiada niż niejednokrotnie na LTE+. A powinno być właśnie odwrotnie. Przeszkadza mi tylko, że priorytet trzyma się kurczowo Play i nie działa mi wtedy data (jedna kreska w Play), zamiast zrzucić na T.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 5.11.2016 o 11:17, rakers napisał:

Ja tez chwalę zasięg Play Tmobile. na H+ telefon szybciej mi ściąga dane, odpowiada niż niejednokrotnie na LTE+.

Gdzie ty w Warszawie masz szybszą prędkość H+ w T-Mobile niż LTE+ w Play??

Mi Play LTE+ w całej Warszawie spisuje się doskonale i odpowiednio jest tak:

LTE-A (4G ULTRA) na Samsung Galaxy S7 (modem gsm kategorii 9): 60-160 Mbps pobierania / 10-25 Mbps wysyłania

LTE (podstawowe) na iPhone 5 (wersja na rynek amerykański): 40-60 Mbps pobierania / 10-20 Mbps wysyłania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rakers

LG G5 okolice Europlexu. Pomiar z godz. około 15.46

T Mobile H+ 8Mbps pobieranie / 3Mbps wysyłanie.

LTE+ (advance) Play 2,1Mbps pobieranie / 2Mbps wysyłanie. 

LG G5 Gocław tu transfery są na korzyść LTE+. Wieczorem zmierzę ok? Jak widzisz zmienia się na plus ale Twoich wyników (poza okolicami Mordoru) nie osiągnąłem nigdy pomimo że telefon obsługuje szybkie LTE.

Edytowane przez rakers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rakers

@McCormack no niestety w dalszym ciągu testuję kilka razy dziennie i jest powiem Ci lipnie. LTE+, LG G5. Europlex Puławska 15.
    Check out my Ookla Speedtest result. What's your speed? http://www.speedtest.net/my-result/a/2390619223

Edytowane przez rakers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę że play ma świetne LTE nie ma się co dziwić że nie chcą wprowadzić VoLTE jak nie ma na czym. Ale nie ma się też co dziwić w końcu kasa idzie na reklamy z celebrytami i na infrastrukturę kasy nie ma. Oby tak dalej play.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rakers

@up nie przesadzaj.
    Lokalizacja Awionetki, Warszawa Gocław. Teraz zmierzone. Play
    Check out my Ookla Speedtest result. What's your speed? http://www.speedtest.net/my-result/a/2397657439

Wreszcie uruchomione.

Test nr2 jeszcze lepszy Check out my Ookla Speedtest result. What's your speed? http://www.speedtest.net/my-result/a/2397662827

Są miejsca gdzie jest słabo ale w większości jest juz dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@rakers

Pomijam prędkości ale widać jakie mają LTE skoro nie chcą uruchomić VoLTE bo niby jaki jest inny powód dla którego tego nie robią? Tylko pliss nie mów tak jak śmieszny rzecznik że ludziom to nie potrzebne bo gdyby każdy tak myślał to w obecnej chwili nawet 3G byśmy nie mieli. Dla mnie to jest kpina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi