Skocz do zawartości
MarjoAg

PLAY podpisało umowę z T-Mobile

Rekomendowane odpowiedzi

Ręczne ustawienie jest dla mnie jeszcze gorsze ponieważ jadąc codziennie do szkoły 50km miejscami często nie miałbym zasięgu bo telefon musi bez przerwy przełączać sie pomiędzy nadajnikami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dix241

Ja mam na auto a jeśli w jakimś miejscu gdzie jestem przez dłuższy czas jest problem przestawiam na plus/orange i śmiga :),ale rzadko to się zdarza :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również mam na auto, nie zauważyłem żeby pojawił się komunikat o aktualizacji karty sim jednak w domu gdzie mam słabiutki zasięg Play pokazuje mi t-mobile, więc pewnie już moja karta się zaktualizowała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Same korzyści z porozumienia operatorów ;) W mojej okolicy gdzie mieszkam w Play miałem neta max EDGE, teraz ciągnę 2mb HSPA z T-Mobile, wiadomo to nie LTE, ale już strony normalnie można przeglądać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

Moja sim się zaktualizowała po cichu, odkryłem zmianę po tym jak się okazało że nie mam zasięgu, patrzę a tu Play. Mam ustawione na Orange bo tylko z niej mam zasięg w domu a poza tym Orange ma wszędzie dobry zasięg. I się okazało że zalogować do Orange się nie mogę ale mogę do T-Mobile.

Ktoś wie czy w związku z podpisaniem umowy z TM przestaną korzystać z nadajników Orange? Bo nie rozumiem czemu blokują

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Uri0550

Ja mogę podłączyć się do każdej. Aczkolwiek najczęściej automat przełącza mnie na tmobile :-)

Wysłane z mojego GT-P5100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To dlatego, że T-Mobile stało się głównym partnerem roamingowym Play. T-Mobile ma największy priorytet zaraz po Play.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ktoś wie czy w związku z podpisaniem umowy z TM przestaną korzystać z nadajników Orange? Bo nie rozumiem czemu blokują

Na chwilę obecną możesz zgłosić do Play, że chcesz dalej korzystać z orange i powinni Ci włączyć. Nie ma chyba oficjalnej informacji jak długo jeszcze będzie roaming orange.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Karven
    Ja mogę podłączyć się do każdej. Aczkolwiek najczęściej automat przełącza mnie na tmobile :-)

Wysłane z mojego GT-P5100 przy użyciu Tapatalka

U mnie to samo z tym, że z automatu nie chce wrócić do play.

Galaxy S4 - Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi