Skocz do zawartości
bioly

Prestigio 5770D Kiedy aktualizacja do Jelly Bean

Rekomendowane odpowiedzi

bioly

Tablet działa żwawiej, ale jest problem z aplikacjami np. Real Racing 3 przy próbie uruchomienia: "aplikacja przestała działać"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie macie... Ja próbuję od 6 marca zainstalować 4.1 i zawsze ten sam błąd. Some simlinks failed. Ktoś wie o co może chodzić ? Tablecika mam od niecałego miesiąca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bioly, mógłbyś napisać jakiś poradnik dot. Tej aktualizacji ? I jak ogolnie gry chodzą ? Lepiej, gorzej ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bioly

Pobierasz firmware z tego linka Android 4.1 for MultiPad 7.0 Prime Duo is available!

Później rozpakowywujesz i w środku masz instrukcje, ale Ci napiszę jak to zrobić

Utwórz na karcie sd folder o nazwie Firmware i do niego wrzuć pliki factory_update_param.aml, uImage_recovery i update.zip. Wyłącz tablet i po chwili uruchom z wciśniętym przyciskiem vol- Powinna się rozpocząć automatyczna aktualizacja. U mnie tak się nie stało i musiałem dać drugą opcje od góry i wejść do folderu firmware i wybrać update.zip

edit:

Co do gier to jeszcze nie grałem w bardziej wymagające, ale chciałem zainstalować Pumped BMX i piszę że aplikacja nie wspierana, może ogólnie na wszystki JB nie działa nie wiem. A Real Racing 3 instaluje się ale wywala że aplikacja przestała działać

Edytowane przez bioly

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wie ktoś jak rozwiązać mój problem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś wytłumaczy mi, dlaczego podczas wciskania przycisków POWER i VOLUME-, tablet włącza się normalnie? kompletnie nie jestem w stanie zrobić aktualizacji..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bioly

Wyłączasz tablet następnie trzymasz wciśnięte cały czas vol- i power (najpierw wciśnij vol-). Jeżeli to nie pomoże możesz też spróbować z menu włączyć aplikacje o nazwie bodajże: "servis update"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdy włączam go wciskając vol- to po kilku sekundach pokazuje mi normalnie ekran włączania tableta :( a aplikacji takiej nie posiadam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fishek

Niestety po instalacji 4.1.1 tracimy możliwość zrootowania urządzenia. Sprawdzałem zuodashi i unlockroot żaden sposób nie działa. Dodatkowo bardzo duża ilość aplikacji w google play stała się niekompatybilna - można to naprawić zmieniając nazwę widoczną w markecie na inną (ale do tego trzeba roota którego nie da się ustanowić). Tym sposobem pozostaje instalować przez pirackie .apk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pamter
    Dodatkowo bardzo duża ilość aplikacji w google play stała się niekompatybilna

Ktoś wie czy da się to jakoś naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi