Skocz do zawartości
bioly

Prestigio 5770D Kiedy aktualizacja do Jelly Bean

Rekomendowane odpowiedzi

bioly
    Na JB wytrzymałem 3 dni i wróciłem do ICS

Jak wróciłeś do ICS?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r_o_n

#jachas3d

chyba testerzy się nie przykładają. 4.1.1 ma jeszcze kilka wad:

- dłuższy czas oczekiwania na podświetlenie po naciśnięciu wyłącznika, przez co i późniejsze odblokowanie

- wieszanie się przy przeglądaniu pracujących aplikacji

- nie współpracuje np. z Operą Mini (ale pewnie lista aplikacji jest dłuższa tylko nie miałem czasu testować)

Na plus:

- dużo szybciej działa market, ale to żadna pociecha

- można sterować wybudzaniem i usypianiem wifi (w 4.0 tego nie było)

#bioly

Też wróciłem na ICS...

- Banalnie proste - ściągasz soft ze strony producenta - bierz wersję PMP5770D 2.0.14

- Formatujesz kartę SD na FAT 32 (lepiej żeby była czysta bez żadnych pozostałości)

- Rozpakowujesz ściągnięty plik na komputerze

- wrzucasz na kartę SD (do głównego katalogu) pliki z foldera bodajże "update" - powinny być w nim 3 pliki

- wkładasz kartę do wyłączonego tabletu

- naciskasz "vol down" i trzymając go naciskasz wyłącznik (około 3sek - do uruchomienia wyświetlacza)

- downgrade zrobi się sam, nie będzie o nic pytał

- oczywiście po takim numerze wywala w kosmos wszystko co miałeś na tablecie zainstalowane i ściągnięte (w przeciwieństwie do update, który zostawiał przynajmniej dane a wywalał tylko aplikacje).

Robiłem update, bo wg mnie tablet jest zbyt cichy.... Jak widać nie pomogło

Cóż, nie zawsze nowsza wersja jest lepsza. Z telefonem też wróciłem z ICS na GB :DDD

---------- Post dołączono o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

edit:

folder nazywa się "firmware" i z niego trzeba skopiować do głównego katalogu SD pliki:

-update.zip

-factory_update_param.aml

-uImage_recovery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie tak jak r_o_n podał zrób i masz spowrotem ICS. Mi na przykład wydaję się, że na JB tablet lepiej działał. Może tylko takie złudzenie ale wolałem wrócić i męczyć się z tym wifi:zdegustowany: Czy jest jakiś sposób aby nie wyłączało tego wifi po uśpieniu tabletu. Bo na przykład jak pobieranie most wanteda czy real racing nie zauważyłem żadnego problemu ale taki utorrent to już musi być zawsze włączony ekran.

A na wszystkich urządzeniach tak działa JB czy tylko na naszym ukochanym tablecie?(niestety nie mam jak sprawdzić na telefonie bo mam nokie;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pamter

Zrobiłem wszystko jak napisał r_o_n, a mimo to wywala mi assert failed. O co może chodzić?:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r_o_n

a nie masz przypadkiem tabletu podlaczonego do zasilacza? Wtedy nie wchodzi w tryb recovery...

Edit:

Jeszcze dwie przyczyny "assert failed" mi się nasuwają: root albo soft od innego urządzenia.

Edytowane przez r_o_n

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r_o_n
    Czy jest jakiś sposób aby nie wyłączało tego wifi po uśpieniu tabletu.

Wypróbuj REGPON wifi KeepAlive z marketu. Też czegoś takiego szukałem, bo skype usypiał na twardo ;) Mnie pomogło...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

#Pamter

Witam ,miałem tak samo a że należę do ludzi upartych więc powiem ci tak ,problem leży po stronie karty sd trzeba zrobić pełen format najlepiej w komputerze albo porostu zmienić kartę na inną Powodzenia .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@r_o_n zauzylem tez ze nie kazdy program ma problem z wifi np. utorrent nie dziala po uspieniu ale taki ttorrent bez zadnyxh problemow, rmf on tak samo idealnie dziala, a co do tego o czym pisales to poszukam tych apek i dam znac,

jeszcze jedno moze wyjde na dziecko neo ale jak mam apke z plikami obb i wrzucam je na tablet to nie dziala( a jak sprawdzalem na galaxy s 2 to bez problemu), ale jak zawartosc pliku co nazywa sie jak strona internetowa wrzuce do stworzonego folderu files to juz nie ma problemu. Musze przestawic cos na tablecie, wgrac cos, zeby dzialaly te pliki obb?

pzdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do WIFI to sprawdźcie, bo może jest zwalone tak samo jak w VIDO:

należy kuriozalnie przestawić odwrotnie niż zamierzony efekt tj. wchodzicie w opcje zaawansowane WiFi i zamiast NIGDY trzeba dać ZAWSZE ( pierwsza od góry ). Wtedy tablet przestanie usypiać wifi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem w tym, że w tym tabie na andku 4.0.4 nie ma żadnej możliwości ustawienia czegoś takiego, producent chyba i tym ,,zapomniał" ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi