Skocz do zawartości
Tomek_Tcz

Wug's Nexus Root Toolkit v2.0.4 [04/02/15]

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że to odpowiedni dział.

Mam N7 v2 2013 a nie 2012, więc muszę mieć roota do dysku, pendrive śmiga, ale już dysk nie.

Jesli ktos jest w stanie mi pomóc to pls o pomoć może być na PW.

Dysk działa, ale tablet go nie widzi, może nie może go zamontować. Jedyna różnica to FAT32 na penie a na dyski NTFS.

@Up

Dysk na bank działa to WD słychać jak chodzi i się kręci.

Nie ma roota.

W ruch poszedł 3,5 cala dysk i śmiga jest jako do odczytu, zostaje mi zrobienie tak, żeby można było na niego zapisać.

OK Dzięki za pomoc, przenoszę się do odpowiedniego działu.

Edytowane przez seba_fan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie małe pytanko, tablet przy aktualizacji z OTA złapał Boot Lopa, wybrałem wersję instalacji soft-Bricked/Bootloop.

Pokazało się okienko wyboru wersji systemu. Poprzednio miałem 4.3.0 JWR66Y co teraz wybrać?

NAKASIG-TILAPIA: Android 4.2.2 - Build: JDQ39 będzie dobry.

PS

OK doczytałem, trzeba wrócić do 4.3.0

PS2

Ups wgrał update i mam 4.2.2 nr kompilacji KOT49H ???? OCB?

Takiego do builda na liście Root Toolkita nie ma ???

A i przypomnijcie mi proszę w co tam się nap.... żeby administratora włączyć?

PS3

OK już mam programistę ale co z wersją, no i żadnych pasków góra / dół nie mam przeźroczystych w chrome OCB?

PS4

Android 4.2.2 nr kompilacji KOT49H, faktycznie jest na liście oficjalnych i trzeba poczekać na wugsa, trudno i jakoś tak dziwnie bez roota :-)

Edytowane przez Takaszi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PS4

Android 4.2.2 nr kompilacji KOT49H, faktycznie jest na liście oficjalnych i trzeba poczekać na wugsa, trudno i jakoś tak dziwnie bez roota :-)

juz jest 4.4.2 na liscie wugsa zaraz bede probowal rootowac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Root od 4.4 się nie zmienił więc pewnie przejdzie gładko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no dokladnie bez problemu polecialo wiec smialo mozna rootowac a:)a:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Czy żeby zROOTować 4.4.2 muszę mieć odblokowanego Nexusa?

Od godziny próbuję i nic z tego nie wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć

Tak musisz.

Było już o tym wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie mam problem. Pacjent to Nexus 7, któremu założono hasło (kod zabezpieczający). Tablet stał na wystawie w jednym ze sklepów, w którym jestem pracownikiem i jakiemuś dowcipnisiowi sie nudziło. Przechodząc do rzeczy...chciałbym przywrócić Nexusa do życia. Problem jest taki, iż wchodząc uruchamiając tablet poprzez VOL - oraz POWER, wybieram tryb recovery mode tablet sie resetuje po czym wisi na logo Google. Wyczytałem iz jest to znany bug i należy podłączyc kabel USB do komputera, jednak wtedy nie jestem w stanie wybrać trybu recovery, tablet kompletnie nie reaguje. Próba wgrania softu leży gdyż komputer nie widzi kompletnie tableta

Jest jakaś szansa na reanimacje czy zostaje serwis ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rysko1

mam problem może ktoś pomoże. Chciałbym uruchomić obsługę kart sd i pendriva na Nexusie 7 II generacji z 2013 roku . Ściągnąłem program Nexus Root Toolkit, odkliknąłem wersję androida 4.3.0 oraz wersję JSS15J bo taką posiadam na moim nexusie. Po uruchomieniu pojawiło się okienko NRT manual file downloader i niestety nie chce mi pobrać automatycznie. Proces zatrzymuje się na 1%, próbowałem kilkukrotnie, ale lipa. Udało mi się ściągnąć z tej strony https://www.androidfilehost.com/?fid= plik o nazwie modified_boot_razor_4.3.0_JSS15J, ale po nakliknięciu na niego mam info Wrong file select.Please select modified_boot_razorg_4.3.0_JSS15J.img. Próbowałem na piechotę zmienić nazwę dodając rozszerzenie img, ale i tak nic to nie daje. W windowsie 7 we właściwościach pliku mam modified_boot_razor_4.3.0_JSS15J.img - plik obrazu dysku - rozmiar 6,72 MB (bajtów: 7♥049♥216) .

Czy ktoś wie jak to dalej ugryźć, z góry serdecznie dziękuje za wszelkie podpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kristyan

@vipek_pl

Przecież w instrukcjach przed wgrywaniem stocka przez Wugs możesz upewnić się, że sterowniki są prawidłowo zainstalowane a jeśli nie są/są źle zainstalowane to też jest na to sposób. Czytaj treść instrukcji + spoilerów

W programie masz taką opcję "Full drivers instalation". Potem wszystko jest opisane w instrukcji w pierwszym poście. U mnie też komputer nie wykrywał prawidłowo N7 ale po tych zabiegach działało jak powinno.

Powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi