Skocz do zawartości
Tomek_Tcz

Wug's Nexus Root Toolkit v2.0.4 [04/02/15]

Rekomendowane odpowiedzi

Nexus, możesz wszystko. Wystarczy poczytać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

post-272478-0-42812400-1453027406_thumb.jpg

Wczoraj chciałem zmienić antka z 5.1.1 na 4.4.4 (lub inny 4xx)

Robię tak:

odpalam NRT v2.1.4

ręcznie instaluję sterownik do podłączonego N7 (2012) z lokalizacji jak w opisie

klikam Flash Stock + Unroot

Wybieram system i go pobieram

po pobraniu, L7 jest podłączony do kompa przez USB w trybie debugowania, i utrzymywany na podświetleniu

na ekranie pojawia mi się: 

.........

co robię źle?

Edytowane przez mykowhai
    Zdjęcia dajemy w spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Panowie proszę o pomoc! :-( Próbowałam dziś, zgodnie z instrukcją przejść z 5.1.1 na 4.4.4 - test sterowników był ok - coś się wgrało niestety tablet nie chciał się uruchomić - miałam przez ponad pół godziny latające 4 kolorowe kółka.... spróbowałam jeszcze raz nie zaznaczając "no wipe mode" i tablet "zdechł" - nie wiem co teraz robić??? nie wiem gdzie zaznaczyć opcję "Zaznaczenie w wugs Soft-Bricked/bootloop" - baba jestem i kompletnie nie wiem co teraz zrobić!! :-(

Pomocy Panowie!!! 

aaa uruchomiłam go... dokończył flashowanie? ale nadal się nie chce uruchomić... :-(

​ok ruszył za trzecim podejściem... ;-)  moderatora proszę o usunięcie mojego płaczliwego posta  :DDD  :rolleyes: 

post-196895-0-61659800-1455729238_thumb.png

Edytowane przez mykowhai
    Zdjęcia dajemy w spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam prośbę ..... cży ktoś mógłby opisać krok po kroku jak przejść z androida 5.1 na 4.4? Czytałam kilka razy pierwszy post .... ale jest dla mnie mało zrozumiały. Pozdrawiam

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Jak już wszystkie sterowniki zainstalujesz, musisz odblokować bootloader (przycisk unlock, usuwa WSZYSTKIE dane).

Potem flash stock + unroot, i w kolejnym oknie wybierasz sobie wersję i nic innego.

Po wszystkim jeszcze najlepiej z powrotem zablokować "oem lock".

Edytowane przez Lawstorant

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolega przyniósł m nexus7 3G 32gb bo coś mu się zacinał . Więc postanowiłem wyczyścić i chyba za dużo wyczyściłem bo przy uruchomieniu zatrzymuje się na logo google. Wgrane jest TWRP bo mogę w niego wejść i tam właśnie wyczyściłem tablet :)

Pomoże ktoś jak przywrócić go do życia? Już bardzo dawno nie bawiłem się w root i wgrywanie romów że nie mogę sobie poradzić. :(

Edytowane przez krisand

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mykowhai

@@krisand Masz poradników pełno, możesz chociażby przez Wugs'a wgrać stocka i tyle, a jak chcesz się bawić w romy to szukaj na xda, bo u nas słabo. Ściągasz zipa z ROMem, ściągasz Gappsy i tez w takiej kolejności to flashujesz przez TWRP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@mykowhai Czytałem i nie ogarniam tego już, za dużo informaci i nie wiek którego się trzymać aby nie zwalić całkiem. Chcę wgrać jakikolwiek rom może być najnowszy dobrze działający, ale nic nie mogę wrzucić na pamięć nexusa i tu mam problem. Nawet może być bez root bo będzie służyć tylko do nawigacji i filmów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mykowhai

@@krisand To w czym mamy ci pomóc skoro nie chce ci się przysiąść chwile i zapoznać z poradnikiem. Nikt za Ciebie tego nie zrobi, jak pisanego poradnika nie rozumiesz to może poradnik na YouTubie sobie poszukaj, może więcej zrozumiesz.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi