Skocz do zawartości
Tomek_Tcz

Wug's Nexus Root Toolkit v2.0.4 [04/02/15]

Rekomendowane odpowiedzi

Jak odblokuję bootloader stracę dane, ale jakby potem poszło coś nie tak z wgraniem wcześniejszej wersji Androida, to Android 5.02, który obecnie mam zainstalowany, będzie mógł się na nowo uruchomić i zainstalować?

Podczas próby wgrywania wcześniejszego Androida, nie dochodzi do jego wgrania, a kończy się informacją jak w załączniku, proszę o informację, co robię nie tak, jak trzeba.

N1.bmp

Edytowane przez Marek-1960
    korekta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    homarkrab

Sterowniki masz? W jakim trybie jest tablet jak zaczynasz wgrywać?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam system Windows XP i on wcześniej wyświetlał i widział partycję w Nexusie, ale od jakiegoś czasu widzi tylko to co powinien widzieć, jak Nexus jest ustawiony jako aparat. A jak nie jest ustawiony jako aparat, to system nie wyświetla nawet ikonki dysku. Ale do wgrania starszej wersji Androida zainstalowałem te sterowniki polecane przez program wgrywający i tablet przeszedł test pomyślnie w programie wgrywającym, ale dalej bez ikonki jego dysku w systemie Windows. Tablet ma ustawione Debugowanie USB. A po resecie i przed podłączeniem tablet był ustawiony na Start z otwartą klapką Androida i wówczas podłączony do USB. Przy takim stanie i opisie podczas próby wgrywania Androida wyświetliła się plansza jak w załączniku.

Kabel USB jest OK, bo widzi partycję komórki i dodatkowej pamięci w komórce system Windows XP.

Najbardziej moje obawy są takie, żeby istniejący Android 5.0.2 nie padł przed wgraniem starszej wersji. Więc proszę o bardziej szczegółowe rady.

N1.bmp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    homarkrab

Ten komunikat oznacza że fastboot nie wykrywa tabletu. Masz w Wugs sterowniki. Wgraj je.
    Przejdź do pierwszego wątku. Zrób zgodnie z instrukcją. Po kolei. Coś jest ze sterownikami.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem ze sterownikami w systemie Windows XP, te wyżej sterowniki Google się wgrały i one przez program są rekomendowane. Natomiast te niżej sterowniki uniwersalne nie dają się wgrać w żaden możliwy sposób i Windows XP je oznacza jako czerwone x, a te sterowniki Google to są oznaczone zielone V.

Więc mam pytanie, czy Windows XP obsługuje te uniwersalne sterowniki, a może są one przeznaczone od Windows 7 i więcej...

W załączniku okienko, jak widzi sterowniki uniwersalne i Google Windows XP.

N6.bmp

N7 - Sterowniki Google.bmp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    homarkrab

No już kilka lat nie mam doczynienia z Windows XP. Robię wszystko na Windows 7. Wgrywam sterowniki z programu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi