Skocz do zawartości
malykciuk

Pokrowce i etui

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś może ma na swoim sprzęcie takiego ROCK'a

Rock Quicksand Series Back Cover Case for HTC T328W Desire V | eBay

podoba mi się malowanie a;) ale jak się przypatrzyć mam wrażenie że guziki głośności są troche przyblokowane a i tak jest z nimi ciężko...

no i może ktoś wie gdzie u nas można takie dostać? kiedyś były na A. ale teraz nie widze :/

Edytowane przez malykciuk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok, udało się :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z mojej strony polecam etui PO S800 od htc ;) Nie każdemu może będzie pasować wyciąganie telefonu podczas odbierania rozmów ale wykonanie na prawdę konkretne - skóra w środku. Osobiście mi to pasuje, nie chciałem 'stałego' etui bo momentalnie smartfon 'rośnie' i przyciski typu głośność jak kolega wspomniał mniej dostępne. Kupione na ebay'u irlandzkim za 13 euro :) w Polsce cena około 50 zł.

post-178493-1425571848567_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fajnie wygląda ale to pokrowiec

pokrowce są dla dziewczyn które rzucają tel w przepastną torbe i żeby się nie poniszczył;)

telefonik jest fajny i nie chce go chować. poza tym pokrowiec jeszcze bardziej powiększa telefon i już ciężko go w kieszeni trzymać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rogio2

Polecam wszystkim z czystym sumieniem oryginalne HC-C800 - Etui Desire X Czarny, super leży jak druga skóra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu do dziewczyn? Szczerze mówiąc kupiłem pokrowiec właśnie do noszenia w kieszeni, DX nie ma gorilla glass a szkoda mi ekranu, W domu pokrowca nie używam :P

A co do tego, że telefon 'rośnie' to nie miałem na myśli noszenia, tylko trzymania go w dłoni - jest dość smukły to po co to psuć :P Jak dla mnie, używając telefon, chcę mieć tylko telefon bez zbędnych dodatków dookoła. No ale to moja opinia.

@rogio2 Etui bardzo fajne, mam wrażenie że w tym nasz dizajer nie przybiera aż tak na wielkości a jak z dostępnością przycisku volume w tym etui? Wcześniej myślałem o tym ale właśnie tego się obawiałem, że nie będzie z tym wygodnie, bo te przyciski i tak są już ciężko wyczuwalne.

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ojj tak mi się napisało ;)

kiedyś kupiłem wsuwkę ale się nie przyjęła...

akurat w dłoni to on może być większy o te 2-3mm ale w noszeniu w kieszeni już słabo to widze.. no i wkładanie i wyjmowanie żeby sprawdzić godzine czy coś, do uchwytu w aucie... pod moim kontem troche niepraktyczne ale ja jestem bardzo inny i jeszcze bardziej wybredny;)

w tym oryginalnym czarnym nie podobają mi się otworki:/ ale jak jeszcze troche na niego popatrze może się przyjmie.. i też jestem ciekaw jak w nim ze sterowaniem głośnością...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rogio2

@rogio2 Etui bardzo fajne, mam wrażenie że w tym nasz dizajer nie przybiera aż tak na wielkości a jak z dostępnością przycisku volume w tym etui? Wcześniej myślałem o tym ale właśnie tego się obawiałem, że nie będzie z tym wygodnie, bo te przyciski i tak są już ciężko wyczuwalne.

Pozdrawiam ;)

Właśnie przyciski są na wierzchu to etui się zlewa z telefonem,naprawdę bardzo polecam do tego jeszcze folijka ale tylko firmy 3m,bo wcale nie widać że masz folię założoną zero bąbelków folia 3m sama się nakłada he he,i telefon zabezpieczony.Co do otworków to naprawdę wyglądają super na telefonie,nie jest to zwykły badziewny plastik tylko specjalnie utwardzane tworzywo,też mam wysokie wymagania i byle badziew mnie nie satysfakcjonuje :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

troche nietypowe pytanie...

-gdzie w Xsie jest dokładnie głośnik?? -za dziurkami czy w szparce nad wyświetlaczem??

pytam bo myśle o tym gumiaku ale on zasłania dziurki stąd pytanie...

HTC DESIRE V / X SILICON ETUI POKROWIEC + FOLIA (3089565511) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Głośnik do rozmów - w szparce

Głośnik do multimediów - za dziurkami :)

Z tego co widzę na tych zdjęciach z allegro wszystko jest ok.

Ja mam mniejwięcej taki jak w tym linku i wszystko jest ok z dźwiękami Pokrowiec silikonowy HTC Desire X T328E CZARNY (3078582518) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi