Skocz do zawartości
malykciuk

Pokrowce i etui

Rekomendowane odpowiedzi

Abby

Także mam S-line, przycisk power nie chodzi ciężko jeśli wiadomo jak go nacisnąć, spróbuj bardziej go wcisnąć od tyłu ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MatmaN

Szarnpnąłem się na CaseMate Barely There - świetnie spasowane, chociaż o nieco idiotycznym kształcie (nie chroni spodu oraz góry aparatu). Załączona folia jest moim daniem taka sobie. Ale z samego etui jestem bardzo zadowolony.

Wolałbym jednak jedno z etui OtterBox dostępnych na inne HTC, na DX niestety ich brak :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kaeres

Ja wychodzę z założenia, że pokrowiec, etui służy do ochrony sprzętu.

Ochrona sprzętu służy do tego aby go nie uszkodzić czy porysować aby nie wyglądał brzydko.

Wszelkie silikony, obudowy (plastikowe, gumowe, metalowe) po prostu szpecą sprzęt są jakieś które go upiększają ?

Jaki jest więc sens zakładania silikonów i innych dziadostw robiących z ładnych smartfonów pokraki skoro chcemy aby wyglądał ładnie (nie niszczył się) ?

Wychodzi na to, że nosimy pokrakę przez cały czas używania, a sprzedajemy ślicznotkę klientowi.

Tym samym dla mnie jedyne sensowne etui/pokrowiec (zwał jak zwał) to wsuwka.

Ochrona jest podczas nieużywania (kieszeń, upadek z półki, torebka), a podczas używania trzymamy go w ręce więc jest minimalne ryzyko uszkodzenia.

Zależy jeszcze oczywiście od człowieka bo jeżeli ma ADHD lub wrodzone niedbalstwo to wszystko zrozumiem :)

Ja do swojego nabyłem skórkową, taką mięciutką jak z napletka byka.

post-218692-14255721997839_thumb.jpg

Notatka od Moderatora: qwed
    wykrzyk.png Proszę przy tworzeniu postów w tematach używać znaczników

(znaczek białego S na czarnym tle) przy załączaniu zrzutów ekranu, statystyk baterii, itp.

Edytowane przez qwed

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby zwykłe gumowe etui Sline, a telefon wygląda wg. mnie ładniej niż przedtem - solidniej, a przede wszystkim lepiej leży w dłoni. Najpierw trzeba spróbować - potem krytykować, kiedyś też myślałem, że to tandeta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wistx

Też mam S-line i jest idealnie, bo bez niego to taka pustka dłoni trochę a tak to mam pewność że nie upuszczę.

Edytowane przez wistx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kaeres
    Niby zwykłe gumowe etui Sline, a telefon wygląda wg. mnie ładniej niż przedtem - solidniej, a przede wszystkim lepiej leży w dłoni. Najpierw trzeba spróbować - potem krytykować, kiedyś też myślałem, że to tandeta.

No wybacz, że bez spróbowania WSZYSTKIEGO zdecydowałem się na tylko jedno słuszne rozwiązanie :)

Moim celem było jedynie wytłumaczenie mojego toku myślenia - nie koniecznie prawidłowego dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zapodałem, podobnie jak rogio2, hc c800 z tym że biały. Na czarnym telefonie jak dla mnie super. Wykonanie tego case wzorowe, nie czuć że coś jest. Jedna wada - sliski bardziej niż obudowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja trochę z innej beczki, czy ktokolwiek spotkał się z etui na słuchawki? Miałem kiedyś takie z logiem BB zasuwane na suwak, w które można było schować słuchawki i było miejsce na ściereczkę do ekranu. Może HTC też coś takiego wykombinowało?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co się orientuję to niektóre htc w tym sensation XL miały takie coś w zestawie z dousznymi słuchawkami beats. Jednak żeby gdzieś to kupić teraz to szczerze wątpie. Jak już to pewnie jakiś no-name.

440x330-htc-sensation-xl-headphones-2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Całkiem fajne, pewnie gdzieś można to kupić albo dodają ze słuchawkami Beats Audio, ale raczej mnie nie stać na takie kosztowne słuchawki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi