Skocz do zawartości
Cacor

Sony Ericsson przechodzi na Androida ?

Rekomendowane odpowiedzi

Pieka

WM oczywiscie nie, ale WM w SE jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę ,że teraz spece od WM zaczną się starać aby dorównać Androidowi. Symbian już dawno odszedł do lamusa więc nie wiem dlaczego o nim wspomnieli a:) Nie wiem jak rozwija się system aPhone'a ale myślę ,że w polsce do póki wszystkie jego możliwości nie będą odblokowane to nie ma co liczyć na jego dobrą przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Symbian właśnie zacząl się rozwijać pod postacią S60v5. Kojarzysz może Nokię 5800 Tube, którą wszyscy prawie się jarają? O ile nokia może być kultowa, to ta już chyba osiągnęła taki status. To jest właśnie nowy Symbian, podobnie jak reklamowana właśnie Nokia N97. A w przyszłości jest spodziewane masę ciekawych telefonów z tym systemem od Nokii i od Sony Ericssona właśnie.

Nie mialem nigdy WM w rękach, więc raczej konstruktywnie na jego temat się nie wypowiem, ale skoro X1 to, można powiedzieć, klapa... to chyba słusznie zrobili. Po prostu nie mają ręki do tego systemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yachoo

Ale Nokia sama już zauważyła, że Symbian jest przestarzałym systemem. Dlatego tworzą własny, nowy system (już sporo lat, ale teraz ten system wszedł na całkiem wysoki poziom) stworzony dla smartfonów, zwany Maemo i tak jak Android oparty na Linuksie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x