Skocz do zawartości
biernus

Brak funkcji dyktowania SMS (oprogramowanie głosowe)

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Wgralem do mojej motki defy+ soft 4.1.2 od qarxa z dnia 17.02.2013. Do tego odpowiednie Gapps w wersji mini. I nie mam funkcji ktora pozwala na np. dyktowanie sms. Dogralem z marketu program google voice search. Zrobilem restart i nic. Zadne nowe funkcje sie nie pojawily.

Wysyłane z mojego MB526 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Minimal gappsy mają wyciętą możliwość pisania głosowego, a sama aplikacja google na to nie pozwoli. Musisz wgrać gappsy które posiadają taką opcję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok. Pytanie czy teraz moge wgrac pelne gappsy na te mini ktore mam zainstalowane. Nie wytnie mi ustawien google, programow?

Wysyłane z mojego MB526 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz, szczerze mówiąc nie mam pojęcia, zrób wipe cache i dalvik cache, następnie wgraj pełne gappsy (pamietaj, że jak gappsy są "without voice search" (czy jakoś tak ;)) to również pozbawione będą rozpoznawania mowy)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Hmmm.

Wgrałem gapps-jb-20121011-signed.zip (moj soft to 4.1.2 CM10 quarx z 17.02.2013) wczesniej zrobilem dalvik+cache ustawienia wszystkie zostały - to jest ok, ale "głosowych funkcji" jak nie było tak nie ma!.

Czy oprócz wgrania gapps trzeba to gdzieś włączyć? przesledzilem menu ale nie widzę funkcji odpowiedzialnej za to.

Voice search - również poprawnie zainstalowany. Mimo tego, żadnych ikonek "mikrofonu" do obsługi funkcji dyktowania w smsach etc.

Edytowane przez biernus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurczę, nie mogę Teraz sprawdzić bo siedzę na romnie "Xperia D 3.3" który ma wbudowane gappsy zawierające voice search.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Zrob wipe data i cache zainstaluj rom, potem te gappsy i powinno dzialac. Ewentualnie tylko wipe data i cache a potemod razu gappsy. Wczesniej oczywiscie backup :-)

Edit.

Jeszcze jedna wazna rzecz. Na klawiaturze powinienes miec taka ikonke mikrofonu ktora umozliwia wprowadzenie glosowe np smsa. Zeby ja wlaczyc wejdz : ust. Systemu/ jezyk,klawiatura,glos i zaznacz opcje pisanie glosowe google. A w ustawieniach wybranej klawiatury zaznacz opcje: klawisz wpisywania glosowego. I powinno dzialac.

Edytowane przez dario34014

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po wgraniu gappsów, powłączałem wszystko związane z głosem + tak jak napisał "Dario34014" w ustawieniach klawiatury i "pisanie głosowe" się pojawiło i działa. Dziękuje wszystkim za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Temat wyczerpany. Został zamknięty. W przypadku dalszych pytań lub potrzeby uzupełnienia informacji, proszę o przesłanie PW do moderatora działu.
    xxxxxxxxxxxxxxxxx[/WARNZ]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x