Skocz do zawartości
seba84_2005

KERNEL Kernel PhilZ I9100 XXMS1 4.1.2 bezpieczny oryginalny kernel + CWM6 + Root + exFAT+ ext4.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ten sam problem co dawid1111. Co mam zrobić w takim przypadku?? Jestem zielony w tych sprawach i nie stety nie umiem sobie z tym poradzić...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgraj przez odina rom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Da się to zrobić jeśli komputer nie widzi mi telefonu??? Jest dźwięk że coś podłączam ale nic poza tym... Zmieni się to jak zainstaluję sterowniki usb od Samsunga?

Najlepiej skopiuj na zewnętrzną kartę SD i instalacja kernela. Później karty nie musisz już mieć ciągle wyłożonej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon się ładuje i chyba będzie spoko. Ale dalej nie wiem gdzie zrobiłem błąd bo jednak bym chciał wgrać tego kernela... Czy to przez to że wcześniej miałem speedmoda zrobiło się tak a nie inaczej??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli zmieniasz kernele używaj przed wgraniem skryptu czyszczącego stary kernel:

http://db.tt/mHOMHsml

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłem to samo z wykorzystaniem skryptu i dalej ten sam efekt... Po wgraniu speedmoda wszystko wraca do normy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs
    Ale dalej nie wiem gdzie zrobiłem błąd bo jednak bym chciał wgrać tego kernela... Czy to przez to że wcześniej miałem speedmoda zrobiło się tak a nie inaczej??

Napisz jaki masz ROM i napisz jaka jest nazwa kernela PhilZ. Taki objaw (bootloop) występuje, jak się wgra kernel PHilZ niezgodny z ROM-em. Lekarstwem jest dobranie właściwego kernela PhilZ zapisanie go na karcie pamięci i wgranie przez CWM recovery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam,proszę o poradę.

Mam wgrany ClockworkMod-Recovery JB - 6.0.2.9 przez niego wgrałem sobie CyanogenMod 10.1.Teraz chciałem wgrać sobie PhilZ-cwm6 v4.90.8 with CWM 6.0.3.0 based recovery którą wersje PhilZ mam wybrać żebo wgrać,bo z tego co się orientuje to trzeba dobrać PhilZ do wgranego romu na telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, w pierwszym poście jest jakiś link do kernela na I-9105P, ja tego na Xda nie widzę. Pomoże ktoś znależć kernel z rootem do romu XXAMB9, bo chyba taką on ma nazwę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs

W pierwszym poście jest pomyłka. Autor się rozpędził. Powinno być I9100P.

Tobie pozostaje chyba root i CWM według tego wątku: [ROOT/CWM-TOUCH] Galaxy S2-Plus i9105 - xda-developers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi