Skocz do zawartości
seba84_2005

KERNEL Kernel PhilZ I9100 XXMS1 4.1.2 bezpieczny oryginalny kernel + CWM6 + Root + exFAT+ ext4.

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, ale nie pokaże mi sie żaden żółty wykrzyknik nigdzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs

Jeżeli wgrywasz pliki .zip przez CWM recovery, żaden trójkąt z wykrzyknikiem się nie pojawi i nie nabije licznika custom flashowań. Jeżeli wgrywasz oficjalny soft Samsunga przez Odina też nic się nie dzieje. Żóty rójkąt powstaje i nabija się licznik jak wgrywasz custom (modyfikowane) pliki przez Odina. Ale jak masz roota, to Triangle Away.apk bez problemu przywraca stan oficjalny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lufa28

Witam mam pytanko czy jeżeli ten kernel jest pod XXMS1 a u mnie informacje o urządzeniu pokazują xxms2 to mogę go wgrać czy nie i gdzie moge znaleźć kernel pod xxms2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Xxms2, to wersja modemu. Nazwę romu masz na samym dole w ciągu cyfr i liter, ramka numer wersji, gdzie ostatnie litery, to wersja romu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam Galaxy SII wersja IMM76D.XWLPW uaktualniany poprzez aktualizacje oprogramowania w telefonie do najnowszej wersji 4.0.4. Proszę o pomoc co jak pokoleji zrobić aby wgrać najowszy soft Kernel PhilZ. Czy będzie on po Polsku i czy to będzie bezpieczne. Przepraszam jeśli to banalne ale czym więcej czytam tym bardziej nic nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgraj ten rom

http://forum.android.com.pl/f168/rom-i9100-alexndr-4-1-2-xwlsw-polska-xeo-adaptacja-deodexed-305557/

OD razu masz Rota oraz Kernel Philz jest do najnowsze oprogrmowanie 4.12 dostępne dla Polski , jak wgrać masz wszystko opisane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kurcze pomozcie bo ja mam

wersja modemu I9100XXMS2

numer wersji JZO54K.I9100XWLSS

i chce uzyskac po prostu dostep do roota czy moge wgrac ten kernel i bedzie działac dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs

Będzie działać dobrze. Tu jest kernel dla Twojego ROM-u Dev-Host - PhilZ-cwm6-XWLSS-OXX-5.08.5-signed.zip - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service

Zapisz bez rozpakowania na karcie pamięci i wgraj według poradnika z linku w mojej sygnaturze jako plik .zip

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, kupiłem używany S2 i wgrałem przez Odina oficjalny Samsunga I9100XXMS1 dla Polski Rom 4.1.2 Samsunga + root, wszystko było ok ale jeszcze wgrałem przez Odina PhilZ-cwm6-XXMS1-OXA-4.53.tar.md5 aby mieć cwm i pojawił mi się żółty trójkąt z wykrzyknikiem i 1 na liczniku, dodam że mam ten chip wadliwy. I pytanie moje jest takie czy mogę przez program Triangle Away v2.90 skasować ten trójkąt i licznik nie uszkadzając telefonu? Proszę o radę gdyż nie jestem fachowcem i boję się że coś popsuję ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ewabem5

@up

przez ODIN-a zawsze będzie żółty trójkąt - wgrywaj przez recovery to nie nabije licznika

ja zawsze usuwałem triangle - ale zawsze jest ryzyko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi