Skocz do zawartości
LOBOFZ

Pękniety wyświetlacz

Rekomendowane odpowiedzi

LOBOFZ
    Napisano (edytowane)

Witam ostatnio niefartownie upadl mi telefon i pękł wyswietlacz.

Moje pytanie brzmi czy ktoś z posiadaczy wymieniał moze digitizer jak tak to gdzie kupił najlepiej z ramka. Jest kilka pozycji na allegro ale watpliwa jest ich oryginalnosc.

Wysłane z mojego LG-P990 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez LOBOFZ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wymieniałem, nie wiem, które na allegro są oryginalne.

ale na YT jest filmik z wymiany w P999, a on dużo w tym wypadku się nie różni. sądzę więc, że filmik pomoże Ci w ogarnięciu sytuacji co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LOBOFZ

ogólnie to z wymiana myśle że nie powinno być problemu tylko pozostaje kupić oryginał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lookso
    Napisano (edytowane)
    Witam ostatnio niefartownie upadl mi telefon i pękł wyswietlacz.

Moje pytanie brzmi czy ktoś z posiadaczy wymieniał moze digitizer jak tak to gdzie kupił najlepiej z ramka. Jest kilka pozycji na allegro ale watpliwa jest ich oryginalnosc.

Siema! No mi tez podobna sytuacja sie przytrafila. Pękła mi tylko szybka Gorilla i zmasakrowala ramka. Dotyk na przyciskach i wyswietlacz byl sprawny. Zdecydowalem sie na zakup szybki+ramka z digitizerem na Allegro za bodajże 160zł i wymiana byla w serwisie GSM za 40zł. Zaoszczędzilem okolo 50zł bo w oficjalnym serwisie LG zaplacilbym 250, a czas wymiany bylby duzszy (zostalbym pozbawiony mojego telefonu na czas nieokreslony, a tak to oddalem gosciowi z GSMu, poszedlem na zakupy i wracajac odebralem naprawione urzadzenie w niecala godzine). Co do oryginalnosci czesci, to wydaje mi sie ok, bo wszystko w miare ladnie pasuje i wyglada w porownaniu ze stockowym.

Mam tylko jedno pytanie. Pękł ci wyswietlacz czy tylko szklo? Bo to nie to samo - inne koszta i wiecej zabawy ;/

Edytowane przez Lookso

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LOBOFZ

sorka zle określiłem pekła sama szybka dotyk jak u Ciebie działa. Zamówiłem wczoraj koszt razem z ramką 160 pln myśle że od tego samego gościa ze szczecina. Możliwe że dzisiaj dojdzie jak wymienie dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie mam ten sam problem, kupie chyba od tego samego goscia... to jest orginał? NOWY DIGITIZER LG P990 SWIFT 2X Z RAMKĄ - ORYGINAŁ (3068561159) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jak dzialaja wszystkie przyciski i ekran, tylko popekał, to wystarczy taka opcja? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LOBOFZ
    Napisano (edytowane)
    Właśnie mam ten sam problem, kupie chyba od tego samego goscia... to jest orginał? NOWY DIGITIZER LG P990 SWIFT 2X Z RAMKĄ - ORYGINAŁ (3068561159) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jak dzialaja wszystkie przyciski i ekran, tylko popekał, to wystarczy taka opcja? :)

czy oryginał to jeszcze nie wiem bo digitizer nie dotarł jeszcze do mnie, mam nadzieje że jutro będzie.

Moim zdaniem taka opcja wystarczy.

edit.

digitizer dotarł do mnie dzisiaj ogólnie wyglada na oryginał wszystko pasuje z racji tego że mam mało wprawne dłonie to z wymianą zeszło mi okolo godziny, takze myśle że każdy sobie z tym poradzi ;)

Edytowane przez LOBOFZ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi spadl telefon na kostke brukowa z ok. 2m wysokosci ekranem w dol i pojawila sie na nim mala ryska. Telefon dziala bez zarzutu pod tym wzgledem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lookso

Kurde, ludzie! Nie mowcie ze wam ekran pękł, skoro macie tylko pobitą szybkę gorilla!

Jezeli ekran faktycznie pękł komuś, to najprawdopodobniej sie na nim już nic nie wyświetli i oprócz szkła z digitizerem za 160zl, musisz jeszcze dokupic ekran za okolo 100zl. Wiec piszac cos, starajcie sie pisac dokladnie, zachowujac sens przekazu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi