Skocz do zawartości
Merilot

Xperia J - pierwszy smartfon (pytania i wątpliwości)

Rekomendowane odpowiedzi

No u mnie też jest dość dobrze, pojawią się czasem jakieś lagi np przy instalowaniu aplikacji ze sklepu ale to mi nie przeszkadza. To też jest mój pierwszy smartfon i mam go juz 3 miesiące i jestem zadowolony :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hubal

Ja odkąd wrzuciłem St26i_11.2.A.0.31_Central Europa nie mam żadnego problemu z J-ką. działa płynnie i bateria trzyma całkiem dobrze a rozmawiam bardzo dużo

Fakt - usunąłem niepotrzebne aplikacje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja oddałem telefon "naszą Jotkę" z T-Mobile (coś z wyświetlaczem miałem) wymienili mi cały środek.

Miałem niebrandowego softa, telefon zrobiony po 3-4 dniach, żadnych problemów

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Nie znalazłem takiego tematu (a jak jednak jest o podanie do niego linku i usunięcie tego), a mianowicie mam okazję kupić za 350zł Sony Xperia J i chciałem zapytać was o opinię na temat tego telefonu.

Oczywiście nie chodzi mi tu tylko o mnie, ale innym użytkownikom także mogą się takie informacje przydać ;)

Także piszcie tutaj swoje opinie na temat tego telefonu, plusy, minusy, wrażenia itp :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za taką cenę bierz śmiało jest średniej klasy co tu mówić,ja nie gram na telefonie rzadko bo mam do tego vite,w codziennych czynnościach nie ma prawa mnie się zacinać ponieważ nie mam wadliwej Jotki,trochę żałuje że niemal rok temu wziąłem ten telefon,teraz jest warty 500zł a nawet mniej,boli mnie to że muszę spłacić jeszcze jeden rok za to już bym miał Xperia Z :( ,ale nie narzekam. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    saint66

Tak jak wyżej napisał kolega za te pieniądze bierz bez namysłu .Ogólnie da się z nią wytrzymać zdjęcia w pomieszczeniach słabe muzycznie całkiem całkiem jakość rozmów nie najgorsza internet w miarę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dobrze się zoptymalizuje sys to chodzi aż miło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hubal

Przyłączam się do opinii, że za tą cenę można smiało brać - ja mam na niej zmodyfikowany CM i śmiga aż miło :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ogolnie na necie jest mnostwo roznorakich opini na temat tego telefonu, tych negatywnych jest bardzo duzo, co mnie martwi bo jestem skazany na ten telefon po tym jak padl mi NEO V i z serwisu dostane w zamian wlasnie xperie j. Mam nadzieje ze telefon bedzie sie dobrze spisywal, jak go dostane i potestuje to napewno co nieco tutaj napisze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

@up

Odblokujesz BL, wgrasz mój modyfikowany CM10 z OC CPU do 1,5Ghz i OC GPU na 355Mhz i telefon będzie chodził lepiej od Twojej Neo V ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi