Skocz do zawartości
Maze Software

Cyber Bee

  Rekomendowane odpowiedzi

  Napisano (edytowane)

  cyberBeeGraphics.png

  Maze Software

  Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=maze.cyberbee

  Albert Einstein powiedział kiedyś: "Jeśli pszczoła zniknie z powierzchni Ziemi, człowiek będzie miał nie więcej niż cztery lata życia". Obecnie nauka poszła tak daleko, że możemy pomóc pszczołom w ich trudnym życiu, pośrednio pomagając całej ludzkości. Pszczoły są najlepszymi przyjaciółmi ludzi w świecie owadów - zapylają kwiaty i produkują miód, jednak stają się coraz słabsze w związku z rozwojem przemysłu. Jako naukowiec pracujący dla Cybernetics Science Laboratories zostałeś przydzielony do badań nad pszczołą - TWOJĄ PSZCZOŁĄ. Masz do dyspozycji wiele modułów, które możesz zainstalować na swoim obiekcie badań takich jak: rakiety, wirniki helikopterów, broń itd., jednak nie możesz ich użyć dopóki pszczoła nie będzie wystarczająco doświadczona. Każdy moduł, który odblokujesz w trakcie grania posiada specyficzne właściwości. Znajdź najlepszą kombinację dla konkretnego poziomu aby uzyskać ZŁOTĄ KOMÓRKĘ.

  Będziesz musiał eksplorować kilka światów - im dalej pszczoła zajdzie, tym będzie trudniej:

  1. Spring Sprint - ukończ świat najszybciej jak potrafisz!

  2. Flower Power - zbieraj pyłek kwiatów!

  3. Hornet Horror - nie daj się zablokować szerszeniom!

  4. Leaf Grief - uważaj na spadające liście, które mogą cię spowolnić!

  Ukończenie poziomu jest nagradzane:

  Niczym - nie otrzymujesz komórki-nagrody (porażka), jednak jeżeli zmieścisz się w czasie (poprawnie), zwyczajnie odblokujesz następny poziom oraz otrzymasz +1 Honey-Money.

  • Brązowa komórka (Bronze Cell) - dostatecznie. Dodatkowa nagroda: +5 Honey-Money.

  •• Srebrna komórka (Silver Cell) - dobrze. Dodatkowa nagroda: +25 Honey-Money.

  ••• Złota komórka (Gold Cell) - bardzo dobrze. Dodatkowa nagroda: +100 Honey-Money.

  100% konkretnego komórko-medalu (lub odblokowanie wszystkich poziomów) w świecie odblokuje przypisany moduł, który możesz później zainstalować na pszczole. Każdy moduł może poprawić przebieg gry, są one jednak ograniczone zasobami (np. paliwem), które możesz w każdej chwili zwiększyć dzięki walucie Honey-Money.

  Każdy świat jest kumulacyjny co oznacza, że może zawierać elementy (scharakteryzowane poniżej) należące do poprzednich. Celem pszczoły jest osiągnięcie ula zawsze zlokalizowanego w koronach drzew. Pamiętaj - pszczoły są pracoholikami, co oznacza, że twoja punktacja zależy przede wszystkim od czasu (1s = 10 punktów). Po prostu bądź efektywny.

  Na swojej drodze spotkasz:

  • Trzmiela (Bumblebee) - neutralny, uroczy i puszysty owad mogący cię spowolnić zmniejszając tym samym twój końcowy wynik. Zabicie go jest karane -10 punktami.

  • Szerszenia (Hornet) - naturalny wróg pszczół atakujący te, które się za bardzo zbliżą. Unikaj go, ponieważ może cię całkowicie zablokować. Zabicie go jest nagradzanie +10 punktami.

  • Kwiat (Flower) - kolorowy cel życia pszczół. Punktacja jaką otrzymasz zależy od liczby płatków: 5 płatków = +50 punktów, 10 płatków = +100 punktów.

  • Paczka (Crate) - losowe znajdźki (paliwo, pociski itp.) wypadające z martwych szerszeni. Możesz je otrzymać wyłącznie w wyniku zabicia wroga, jednak nie za każdym razem w związku z ograniczonym prawdopodobieństwem.

  Naucz swoją pszczołę żyć w jej naturalnym środowisku bardziej efektywnie, zapobiegając jej zniknięciu z powierzchni Ziemi! Zbuduj cybernetyczny organizm - CYBER PSZCZOŁĘ!

  Bee fast. Bee agile. Bee smart. Bee careful.

  post-208458-14255718794082_thumb.png

  Edytowane przez Maze Software
  Gameplay

  Udostępnij tę odpowiedź


  Odnośnik do odpowiedzi
  Udostępnij na innych stronach

  Zamieściliśmy najnowszą wersję 1.1.0 na Google Play! Wprowadziliśmy dużą zmianę: integrację z systemem Scoreloop! Teraz można walczyć ze znajomymi!

  P.S. Niestety '4' wygląda bardzo podobnie do '9' co jest cechą czcionki Computer Font, której używamy :(

  # Strona Cyber Bee na Facebook'u #

  Wysyłajcie komentarze, oceniajcie na Google Play i wyrażajcie swoje opinie (wszelkie sugestie będą głęboko analizowane ;))

  Poniżej zamieszczam screen przedstawiający menu z dodatkowym przyciskiem "share" do łączenia się z portalami społecznościowymi (to ten po prawej stronie na dole).

  post-208458-14255721394182_thumb.png

  Udostępnij tę odpowiedź


  Odnośnik do odpowiedzi
  Udostępnij na innych stronach

  Wersja 1.2.0 opublikowana! Gra jest teraz zintegrowana z Facebook'iem dzięki czemu możesz przesyłać swoje punkty wraz ze statystyką dotyczącą wygranych medalo-komórek. Graph API pozwala na rywalizację ze znajomymi i śledzenie ich postępu w grze. "Czy nadal uważasz, że zdobycie ZŁOTEJ KOMÓRKI jest takie proste"?

  Udostępnij tę odpowiedź


  Odnośnik do odpowiedzi
  Udostępnij na innych stronach

  Pojawił się nowy filmik pokazujący gameplay (wersja 1.2.0 gry). Zawiera on jedynie podstawowe cechy gry, które widać zaraz po zainstalowaniu (tzn. nie ma nowych modułów ani odblokowanych map, brak komórek-medali). Film jest znacznie dłuższy od naszego oficjalnego i ma lepszą jakość! Niestety jest on w języku niemieckim - dla nieznających języka wciąż pozostaje jednak niezawodny odbiór wizualny :)

  Zapraszam na seans:

  Udostępnij tę odpowiedź


  Odnośnik do odpowiedzi
  Udostępnij na innych stronach

  Wersja 1.2.0 opublikowana! Najlepszy wynik dla danej mapy, przyznany medal oraz liczba punktów wymagana na następny medal są teraz umieszczone na ekranie budowania. Najistotniejszą zmianą jest możliwość obejrzenia wszystkich modułów (zablokowane są oznaczone czerwoną kłódką).

  post-208458-14255724965723_thumb.png

  Udostępnij tę odpowiedź


  Odnośnik do odpowiedzi
  Udostępnij na innych stronach

  Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

  Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

  Zarejestruj nowe konto

  Załóż nowe konto. To bardzo proste!

  Zarejestruj się

  Zaloguj się

  Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

  Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

   Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  x