Skocz do zawartości
mateo1111

[V10* / V20*] ROOT LG Optimus L9 (by Lelus)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Antywirusa wyłączyłam, więc to raczej nie on zablokował dostęp. Tak, za 3 razem podmieniłam manualnie ;)

Może to głupie, ale z ciekawości włączyłam twój program i sama wkleiłam tam ten plik, wszystko poszło ładnie, program podmienił plik. A w czasie instalacji nie poszło.

Edytowane przez featurea

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pablo+
    Napisano (edytowane)
    Pablo wyskoczył mi błąd netFramework .

Ok, chyba już namierzyłem problem, u mnie co prawda nie wystąpił, ale wygenerowałem go sztucznie.

Dodałem odpowiednie poprawki (nawet nadmiarowo:) ) w L9binPatcher w wersji 1.4.3.2 i już powinno wszystkim działać.

Edytowane przez pablo+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Malwin

Hmm robię jak w instrukcji, podmieniam plik z numerem 11 ręcznie. Po odpaleniu systemu mam busybox-a, ale aplikacja root checker informuje, że nie ma roota. Robione na sofcie V20C POL.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pablo+

Zainstaluj z marketu SuperSu, albo odpal jesli masz taka apke, ona tam cos jeszcze zamieli i bedzie git.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Malwin
    Napisano (edytowane)

SuperSU "Nie wykryto binarii SU i SuperSU nie mógł ich zainstalować". Co jest dziwne bo odpalalem start.bat punktu 5 no i busybox jakoś jest.

Edit: No nic jadę jeszcze raz procedurą.

Edit2: Za 3 razem działa :)

Edytowane przez Malwin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    5. Wypakuj pliki z paczki i uruchom plik batch START

Po wciśnięciu dowolnego przycisku, powinieneś zobaczyć mniej więcej coś takiego:

No i co dalej?

6. Uruchom instalację wybranego ROMu korzystając z poradnika: Instalacja ROMów - KDZ Updater [FIX WIN7]

Jakiego wybranego ROMu? Posiadam wersje oprogramowania v20C, a tam sa same v10~

Moglby ktos dokladniej sprezycowac przebieg rootowania telefonu? Niekazdy jest maniakiem modyfikacji telefonow, jesli juz robicie takie poradniki, to piszcie je tak, aby osoba ktora po raz pierwszy wchodzi na forum mogla bez problemu go wykonac, a nie glowkowac i domyslac sie o co dokladnie chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pablo+
    Niekazdy jest maniakiem modyfikacji telefonow, jesli juz robicie takie poradniki, to piszcie je tak, aby osoba ktora po raz pierwszy wchodzi na forum mogla bez problemu go wykonac, a nie glowkowac i domyslac sie o co dokladnie chodzi...

A jaki punkt regulaminu naklada na "nas" taki obowiazek? Po co ta agresja?

Kazdy poradnik na forum jest dla maniakow, chyba ze wyraznie zaznaczono inaczej;)

A odpowiadajac na pyt. "wybrany ROM" to taki, ktory chcialbys miec. Jesli chcesz taki sam jak masz v20c to taki musisz pobrac z neta (link do ROMow podany jest w watku, do ktorego kieruje zacytowany punkt nr 6). Jak chcesz inny, sciagasz inny. Metoda Lelus wymaga flaszowania ROMu by uzyskac roota.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    suszpl
    No i co dalej?

Jakiego wybranego ROMu? Posiadam wersje oprogramowania v20C, a tam sa same v10~

Moglby ktos dokladniej sprezycowac przebieg rootowania telefonu? Niekazdy jest maniakiem modyfikacji telefonow, jesli juz robicie takie poradniki, to piszcie je tak, aby osoba ktora po raz pierwszy wchodzi na forum mogla bez problemu go wykonac, a nie glowkowac i domyslac sie o co dokladnie chodzi...

ja nie wiem którego słowa ty nie rozumeisz... wszystko jest tak banalnie opisane że ciężko coś zrobic nie tak, wystarczy iśc krok po kroku DOKŁADNIE czytając i wykonujac polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli problem nadal jest...

A jaki masz teraz ROM, V20B Plusa? I chcesz go tylko zrootowac czy wgrywasz v20C POLAND? I jak te pliki się nie pojawiają to i tak flaszuje Ci się telefon do końca? czy to jakoś przerywasz albo samo się przerywa? Może są problemy z flaszowaniem i coś przerywa dlatego się pliki w folderze nie pojawiają?

Może mógłbyś załączyć tu w pliku txt logi z programu do upade'a KDZ?

Przepraszam za tak późną odpowiedź, ale oddawałem laptopa na gwarancję i w związku z tym nie mogłem odpisać. Mam teraz komputer świeżo po formacie, ale problem nadal jest...

Na telefonie mam V20c i próbuję wgrać ten sam rom, czyli V20c.

Jeśli chodzi o te pliki - nie pojawiają się, ale wszystko z flaszowaniem jest okej, tylko że sam przerywam proces odłączając tel., to bo po co ma mi się instalować ciągle ten sam firmware, to strata czasu.

W załączniku dodaję plik z logiem z Kdz updatera.Log.txt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    suszpl

no log wyglada ok, a na pewno masz pokazane ukryte foldery i pliki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi