Skocz do zawartości
mateo1111

[V10* / V20*] ROOT LG Optimus L9 (by Lelus)

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra dla mniej zaawansowanych komputerowo pliki pojawiają się w katalogach UKRYTYCH więc trzeba w panelu sterowania w ustawieniach katalogów włączyć aby takowe pokazywał. Wypadało by wcześniej zrobić kopiuj, uruchomić aktualizację KDZ i czekać, jak pojawia sie plik z numerem następnym należy kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać wklej zaakceptować podmianę i czekać na zakończenie aktualizacji KDZ. Generalnie sposób prosty i idzie jak po maśle choć czasu jest niewiele:). Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    włącz pokazywanie ukrytych plików i katalogów

Oczywiście poszło wielkie dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm udało mi się połowicznie: miałem 10c od playa a mam 10H z tym że nie mam roota. coś sknociłem:)

zanim zacznę jeszcze raz chce coś dopytać: jest napisane "Po wciśnięciu dowolnego przycisku, powinieneś zobaczyć mniej więcej coś takiego:" czy potem mam nacinać jeszcze raz dowolny klawisz czyli w sumie dwukrotnie?? jak wcisnę drugi raz to okienko znika. jak tylko raz to mam tak jak w tutku. reasumując po uruchomieniu wcisnąć dowolny klawisz raz czy dwa razy .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Wszystko ładnie pięknie tylko nie można pobrać >2. Pobierz paczkę potrzebnych plików: <<KLIK>> po pobraniu bład archiwum :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hmm udało mi się połowicznie: miałem 10c od playa a mam 10H z tym że nie mam roota. coś sknociłem:)

zanim zacznę jeszcze raz chce coś dopytać: jest napisane "Po wciśnięciu dowolnego przycisku, powinieneś zobaczyć mniej więcej coś takiego:" czy potem mam nacinać jeszcze raz dowolny klawisz czyli w sumie dwukrotnie?? jak wcisnę drugi raz to okienko znika. jak tylko raz to mam tak jak w tutku. reasumując po uruchomieniu wcisnąć dowolny klawisz raz czy dwa razy .

Jak już zobaczysz to samo co na screenshocie, to możesz to okno już zamknąć (czy tam kliknąć dowolny klawisz..), bo wszystko co potrzebne jest już na telefonie ;)

Wszystko ładnie pięknie tylko nie można pobrać >2. Pobierz paczkę potrzebnych plików: <<KLIK>> po pobraniu bład archiwum

Spróbuj pobrać jeszcze raz.. Przed chwilą sprawdzałem i wszystko jest ok.

Zaraz dodam jakiś mirror w 1. poście. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a czy po zastosowaniu tego sposobu, po instalacji romu... kiedy zrobie format telefonu, to ten rot pozostanie czy niestety juz nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zostanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MTok

Witam!

Czy wersja V10I SPAIN posiada język polski?

I czym się różni od wersji V10H POLAND?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    noexde
    Witam!

Czy wersja V10I SPAIN posiada język polski?

I czym się różni od wersji V10H POLAND?

ale to juz bylo pisane dwa razy jak nie trzy, posiada jezyk polski i chyba kazdy soft do l9. roznic sie to on chyba niczym specjalnym raczej nikt nie wie bo nie ma oficialnych wzmianek, zreszta malo kto go sobie wgral jesli chodzi o polskich userow :)

LG 9058M7S L9 [ 5APA5ALK 2.0 ]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używam V10I od tygodnia i nie mam żadnych zastrzeżeń, działa bardzo stabilnie, żadnych rebootów, bateria też trzyma ładnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi