Skocz do zawartości
mlody95pl

CyanogenMod 10 NIGHTLY

Rekomendowane odpowiedzi

Kushin
    Na v10i zadziała? I czy wstawiłby ktoś tutorial jeszcze raz tym razem jak powinno być normalnie. Odp oczątku do końca z najnowszym biuldem i z zamienieniem pliku script-update. :)

Na początek rootujesz tel:

Przygotowanie:
    1. Instalujemy sterowniki (i ewentualnie Mobile Support Tool) ze strony producenta:
    KOD: ZAZNACZ WSZYSTKO
    http://www.lg.com/pl/wsparcie-telefonow-komorkowych/lg-LGP700

Jak link nie działa to wystarczy wejść na stronę producenta i poszukać. Trudne nie?   

Rootowanie:
    1. Pobieramy zestaw narzędzi:
    KOD: ZAZNACZ WSZYSTKO
    https://dl.dropbox.com/u/10776813/roottoolz.zip
    i wypakowujemy go sobie.
    2. Włączamy w telefonie tryb Debugowania USB: Ustawienia > Opcje dla programistów -> Debugowanie USB.
    3. Podłączamy telefon kabelkiem i wybieramy tryb: Tethering przez USB oraz czekamy na zainstalowanie wszystkich sterowników (XP oraz 7 znajduje je automatycznie po zainstalowaniu paczki z pkt. 1 Przygotowania).
    4. Odpalamy RunMe.bat z pobranej wcześniej paczki narzędzi i postępujemy zgodnie z instrukcją (nie wszyscy przykładają się do angielskiego więc: ENTER i gdy na ekranie telefonu pojawi się przywracanie ustawień z kopii zapasowej wybieramy Przywróć).

Po restarcie telefonu instalujemy z Google Play programik Root Checker i cieszymy się działającym rootem.

Tut pochodzi z konkurencyjnego forum napisany przez Ciosu, jakieś 2h temu zrootowałem tym sposobem swojego v10d.

Później instalujesz recovery:

http://forum.android.com.pl/f759/clockworkmod-recovery-v6-0-2-8-a-267550/

Później pobierasz najnowszą wersję CM'a

CyanogenMod Downloads

wrzucasz to na karte sd, wchodzisz w recovery i klikasz install from sdcard, wybierasz plik z CM10 i czekasz sobie. Nic trudnego ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem czekać do weekendu ale nie wytrzymam, zajęcia w piątek można sobie odpuścić, to wieczorem można testować. Pamiętam że w mojej motoroli milestone CyanogenMod dawał niezłego kopa :)

Wysyłane z mojego LG-P700 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kushin
    Miałem czekać do weekendu ale nie wytrzymam, zajęcia w piątek można sobie odpuścić, to wieczorem można testować. Pamiętam że w mojej motoroli milestone CyanogenMod dawał niezłego kopa :)

w GT540 CyanogenMod dopiero dawał kopa xd jakby dał takiego naszej L7 :cool:

Mydło, jest taka opcja. Nie robisz factory reset przed instalacja CM'a ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xidos

panowie a jak aparat sie sprawuje? nagrywanie działa itp? bo zazwyczaj pierwsze wersje CM miały takie problemy nie miłe z aparatem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kop jest i to czuć od razu xD średnio mam od 180 do 200 ramu wolnego wiec nie ma co porównywać do stockowego gdzie przy usuniętych niektórych apkach systemowych miałem 80/90 wiec polecam xD Rom prawie gotowy ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

#KamosM86 cos chyba miales zamulony telefon bo ja ma stocku mam 180-200mb ramu wolne ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Positive
    Napisano (edytowane)
    panowie a jak aparat sie sprawuje? nagrywanie działa itp? bo zazwyczaj pierwsze wersje CM miały takie problemy nie miłe z aparatem :)

Dzisiaj właśnie miałem okazje nagrać kilka filmów i pstryknąć parę fotek. Aparat działa bez zarzutu.

Edytowane przez wizjon
    reg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Baza

Dzień pierwszy:

1.Problem z odbieraniem przez bt

2. Apollo się wysypało

3. Przerywanie muzyki przy blokowaniu/odblokowaniu jest dalej również na PowerAmp

Czekam co się jeszcze wysypie...

Co do aparatu wszystko ciała jak powinno, ale do zdjęć polecam ściągnąć HDR Camera +, parę groszy kosztuje a genialnie zdjęcia wychodzą, szczególnie tekstu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mydło

U mnie już jak wgrałem wszyćko super. Działa wszystko odczytuje kartę i odczytuję sd. Czasami jak używam script managera to się crashuje, ale działa bosko. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po kilku godzinach używania znalazłem tylko jeden bug, przy usuwaniu aplikacji z listy "moich aplikacji" w Google Play wywala się proces marketu.

Poza tym wszystko co sprawdzałem do tej pory działa, aparat, Wifi, rozmowy, sms itp.

Co do kart play to nie wiem o co chodzi bo sam takiej używam i nie było problemu :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi