Skocz do zawartości
addz

Trafiona ładowarka czy tablet?

Rekomendowane odpowiedzi

addz
    Napisano (edytowane)

Zaczyna mnie to powoli irytować... najpierw zdechła mi bateria w docku, (syndrom red blinking light of death), wszystko poza tym działao ok. Do teraz... Oglądaliśmy u kumpla mecz na TV z mojego tabletu, wróciłem do domu żeby go podładować. I podłączam tablet pod oryginalną ładowarę z oryginalnym kablem i okazuje się, że w ogóle nie chce się ładować...

Co dziwne, jak podłącze taba pod kompa kablem, to komputer normalnie widzi tablet. Kolejna dziwna rzecz, ładowarka podłączona przez dock,powoduje że dock miga, (napięcie do docka dociera, o ładowaniu docka już zapomniałem do czasu jak trafi na płatny serwis) a tablet się nie ładuje O_O

No nie mam pojęcia co się stało.

Próbowałem cold boot'a.

Jakieś pomysły?

Może to po prostu wina kabla?

Edytowane przez Raciborski
    dodano prefiks

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A masz może możliwość pożyczenia po prostu kabla od jakiegoś znajomego? Możesz spróbować iść do jakiegoś sklepu komputerowego, i poprosić ich by dali ci zobaczyć czy na nowej ładowarce tablet będzie się ładował. Jak zadziała to po prostu ją kup.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam podobny problem.....

podłączałem ostatnio tablet przez hdmi do telewizora ... ale potem normalnie ładowałem tablet ładowarką ...

2 dni temu tablet przestał się ładować... mogę normalnie podłączyć tablet do komputera tym samym kablem, przerzucać pliki itp, ale nie działa ładowanie...

Eksperymentalnie podłączyłem do tabletowej ładowarki telefon i ładował się... Nie działa tylko ładowanie tabletu ;( ...

Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

proszę w tytule tematu dopisać [ROZWIĄZANIE]

okazało się że kabel się "wyrobił"... zamówiłem zwykły kabel do ASUS'a za 16zł i wszystko DZIAŁA ;) rozmawiałem z autorem tego tematu, u niego to samo,,, Wymiana kabla załatwiła problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój tablet miał słabą baterię więc idę podłączyć go do ładowarki. Podpinam kabel a tu nic. Tablet nie ładuje. Jest już całkiem wyładowany i jak podpinam ładowarkę to włącza się do pulpitu i zaraz się wyłącza, więc chyba coś prądu dostaje. Nie wiem co robić. Czytałem, że rozchylenie tych drucików pomaga, ale u mnie nic to nie dało. Bardzo proszę o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ASUS TRANSFORMER TF101

Mam taki problem, po podłaczeniu tableta do ładowarki poprzez kabel, tablet zapala ekran ale nie ładuje, po podłączeniu tableta do PC ten go wykrywa mogę wymieniać pliki ale nie ładuje, nawet poprzez USB 3.0.

Zostawiłem tablet na noc na ładowarce, bo miał tylko 4% baterii. Dziś przyszedł nowy kabelek kupiony na allegro, chciałem go sprawdzić, patrzę a tablet naładowany na 100%, teraz ma 90% ale czy stary czy nowy kabel tablet się nie ładuje, ładowarka sprawna ponieważ ładuje np telefon. Nie chce go ładowac ani ładowarka, ani PC ani w samochodzie.

Dwa razy zdażyło się że naładował się raz na 24 % a dziś 100%. Czy to gniazdo uwalone? Ogólnie tablet mało używany większośc czasu przeleżał.

Edytowane przez lordzibo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi