Skocz do zawartości
Jezior123

Nowa Bateria.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio bateria rozładowuje mi się po kilku godzinach 6-7h to chyba max. Zastanawiam się nad wymianą jej na nową i teraz pytanie czy BATERIA 2680mAh SONY ERICSSON XPERIA ARC S Nowa24h (3003099269) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ta bateria jest ok? Może zaproponujecie jakąś inną? Czy tylko oryginał?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lucas90

Osobiście bym tej baterii nie kupił ponieważ wątpię aby miała ona taką pojemność, zazwyczaj jak jest bateria większej pojemności to jest i ona większa fizycznie, jak juz naprawdę chcesz zmieniać baterie to kup oryginał albo baterie forever słyszałem o nich że nie są złe a cena ich jest 4razy niższa od oryginału.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko i wyłącznie oryginał. Ile razy jeszcze w dawnych czasach wymieniałem w telefonie baterię na nieoryginalną, zaczynały się z nim dziać różne dziwne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mehacz

Pseudo koreański chłam warty kilka złotych potrafi powodować, że telefon będzie płatał różne figle począwszy od wyłączania się skończywszy na stracie zasięgu itp...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lukecz

Widzę że wszystkie sprzedawane na allegro jako oryginalne baterie do Arc (BA750) mają gwarancję na 6 miesięcy i sprzedawane sąjako OEM/Bulk w woreczkach. Czy to możliwe aby były oryginalne? Czy gdzies wogóle można dostać pewny oryginał BA750?

Macie jakiegoś sprawdzonego Sprzedawcę na allegro, od którego nawet jeśli ma lewy "oryginał" to jakoś ta bateria będzie działać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem na allegro baterię "oryginalną" BA750 - wygląda w 100% jak ta otrzymana z telefonem. Kupiłem, bo stara nie wytrzymywała już dobry. Niestety ta "nowa" ma podobnie, w zasadzie trzyma ile poprzednia po 1,5 roku użytkowania.

Nie wiem czy to problem z baterią czy może coś z fonem się stało, że wysysa baterie. Softy już zmieniałem na stockowe itp, ale to nie kwestia oprogramowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi