Skocz do zawartości
piciek5

Pasujące futerały, osłony, silikony i uchwyty

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Myślę, że z powodu braku dedykowanych akcesoriów (miejmy nadzieję póki co) dobrym pomysłem będzie dzielić się swoimi doświadczeniami w tej kwestii.

Ja poszukuję szczególnie uchwytu samochodowego z dobrą ssawką do szyby, bo uniwersalny który używałem nie trzyma stabilnie monstera. Możecie coś polecić?

Sam natomiast mogę polecić pokrowiec "wsuwkę". Dopasowane jakby szyte pod monstera (ciężkawo przez to wychodzi, ale też na pewno nie wypadnie). Jest możliwość założenia na pasek, niestety pionowo. Kupione w hipermarkecie francuskiej sieci na A za niecałe 15 zł. Duża wada to to że niestety ta tasiemka lubi się oderwać (pierwsze etui wymieniłem po 2 dniach używania, bo trzymało jedną niteczką, drugie staranniej wybrane trzyma, przynajmniej jeszcze). Polecam.

post-208009-14255719082787_thumb.jpg

Edytowane przez pavulon00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    suaweq
    Napisano (edytowane)

Ja kupiłem taki.

Pokrowiec Slim Up Alpi XXXL - koszt niewielki i pasuje jak ulał.

Slim Up Alpi to linia nowoczesnych i stylowych pokrowców, która zadowoli wyrafinowane gusta.

Delikatne, geometryczne motywy tłoczone na futerale nadają mu oryginalny i elegancki wygląd.

Ułatwiająca wyjmowanie telefonu tasiemka zapinana jest na rzep, co dodatkowo zabezpiecza telefon przed wysunięciem się z pokrowca.

Doskonała ochrona przed kurzem, brudem i zarysowaniem.

Wysoka jakość materiałów stosowanych podczas produkcji zapewnia długi okres użytkowania.

Użyty materiał: skóra ekologiczna.

post-10424-14255719269251_thumb.png

post-10424-14255719269501_thumb.png

Edytowane przez Szewcu72

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przedstawiam moje rozwiązanie: głowica uniwersalnego uchwytu z lepką żelową warstwą (co prawda nie jest to oryginalne Clingo, ale też bardzo dobrze trzyma) oraz pozostałość po poprzednim telefonie: uchwyt na kratkę firmy Herbert Richter, ładowarka samochodowa Samsung CAD300UBEC (IN: 11-30V / OUT: 5,0V - 700mA)

post-41063-14255720965403_thumb.jpg

post-41063-14255720965819_thumb.jpg

post-41063-14255720966217_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trudno znaleźć futerał do tego telefonu, obchodziłem już kilkanaście punktów GSM ale niestety nic co mogłoby pasować oprócz tradycyjnych wsuwek. Obecnie mam wsuwkę firmy GreenGo pokazaną w pierwszym poście przez użytkownika piciek7, można takową znaleźć już za 6.99 w niektórych marketach, widziałem też ceny za 9,99zł. Potrzebny jest nam rozmiar XXL. Udało mi się także znaleźć pasującą wsuwkę z grubego materiału w sklepie wszystko po 2 zł za 2zł, niestety bez tego paska do wyjmowania:) Mimo wszystko przydałby się jakiś futerał na stałe, z klapką najlepiej no albo jakiś silikonowy futerał na stałe ale taki musi być dedykowany dla tego modelu. Nie orientujecie się może czy Innos nie robi takich futerałów dla swojego modelu w Chinach? Może są futerały dla Cloudfone Thrill albo Highscreen Boost? W końcu to jeden i ten sam telefon z zewnątrza8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może jakiś sprzedawca z allegro zakupi hurtowo w Chinach i będzie sprzedawał w Polsce... Kupować zagranicą jedną sztukę futerału mija się z celem ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie mija się z celem. Jeśli przesyłka jest darmowa a cena dużo niższa to się opłaca.

Wyryte z ZTE v970

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie czekamy na śmiałka który zamówi futerał dla swojego Monsterka:oczy: Swoją drogą dziwie się że jeszcze nikt nie wpadł na pomysł żeby takowe dedykowane futerały na allegro sprzedawać, zainteresowanie myślę że byłoby bardzo duże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi