Skocz do zawartości
termobulbulator

[FTF]11.2.A.0.21 czyli oficjalny Jelly Bean na Jlo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja przyłącze się do wątku i powiem tak po krótkim testowaniu 11.2.A.0.21 to powiem że wiele on nie wnosi,powiem tak na pierwszy rzut oka to mamy dodany górny pasek szkoda że zabrakło opcji dostosowania co ma się na nim znaleźć druga dogodność którą od razu widzimy to procenty obok baterii, których jeśli ktoś nie chce to też brak możliwości wyłączenia noi co najważniejsze moim zdaniem rozszerzony tryb oszczędzania energii to jak dla mnie ogromny plus za tą funkcje,co do płynności samego romu to tutaj jest gorzej zauważyłem straszne spowolnienie podczas np pisania esa i wejście do opcji prowadzania tekstu i w momencie powrotu mamy ok 2-3 sek.oczekiwania aż wróci do pisania czego nie mam na obecnie używanym sofcie plusa 7.5,kolejna sprawa nie wiem gdzie widzieli koledzy s sofcie JB 11.2.A.0.21 funkcje oszczędzania znaków podczas pisania esemesa bo ja jej nie widziałem,kolejna sprawa to jak dla mnie wyciszono dźwięk o jakieś 10-15% w stosunku do ICS i mam wrażenie jakby obsługa Bravia Engine Mobile na JB jakby nie działała lub jej nie ma wcale choć w ICE-sie też nie ma jej widocznej dla użytkownika aby ją wyłączyć lub włączyć ale jakość wyświetlanych ikon jest jakby żywsza,to są moje indywidualne spostrzeżenia ma się rozumieć

Edytowane przez Wojtek4pszczyna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ... używanym sofcie plusa 7.5,nie wiem gdzie widzieli koledzy funkcje oszczędzania znaków podczas pisania esemesa bo ja jej nie widzie

Opcja jest w Wiadomości/Ustawienia na sofcie CE bez brandingu. Sądzę, że jej brak na brandowanych softach wynika z tego, że operatorom raczej nie zależy na zmniejszeniu ilości wysyłanych SMS-sów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1. Downgrade Flashtool-em do wersji ICS 11.0.A.7.5_CE stąd

2. Podłaczenie do PCC i upgrade do wersji JB ...21

Dzięki za pomoc. A czy można prosic o wystawienie ponowne tego softu bo z chomika nie mam jak a drugi link nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj, piotrrutk troszeczkę to tam źle sformułowałem tak w sofcie 7.5 i nawet w brandingu Plusa zgadza się jest ta opcja miałem na myśli soft 11.2.A.0.21 że tam tej opcji jakoś ja nie zauważyłem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam tę opcję na sofcie JB czyli 21.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie wiem ja ci powiem szczerze że instalowałem ten soft co jest tutaj do ściągnięcia na forum dwa razy instalowałem aby sprawdzić i nie wiem albo jestem ślepy albo nie wiem:)nie wiem od czego to jest uzależnione może masz jakiś lepszy soft po prostu:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Było pisane już kilkakrotnie, że tej opcji NIE MA NA SOFCIE JB 21 ITA.

Ja robiłem downgrade Flashtool-em do wersji ICS 11.0.A.7.5_CE oraz podłaczenie do PCC i upgrade do wersji JB ...21.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to widzisz to się teraz wyjaśniło czyli moje spostrzeżenia są jak najbardziej słuszne to teraz żeśmy się dogadali:),ja pisałem o sofcie który jest do pobrania w temacie,a jak jest w sposobie o którym ty pisałeś to nie mam wiedzy,ale skoro twierdzisz że jest to super,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

Po pierwsze to Jotka nigdy nie miała sony bravia a po drugie sony bravia poprawia tylko jakość zdjęć z galerii oraz filmów. W menu itp. sony bravia nie działa ;)

Co do działania JB to same plusy tej aktualizacji.

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matuś

To jest już aktualizacja do Plusa ? Bo mam z plusa ale mój telefon nie widzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi