Skocz do zawartości
termobulbulator

[FTF]11.2.A.0.21 czyli oficjalny Jelly Bean na Jlo

Rekomendowane odpowiedzi

majo
    Nawet jak teraz wgracie niebrandowany system to i tak niedługo przecież musi wyjść od Plusa, więc czego się obawiać?

Np sytuacji w której system się uwali na amen zanim zdążę wgrać Plusowy.

Ogólnie też chodzi o to, że wolałbym czysty soft (może być dzięki temu nieco szybszy) niż brandowany, ale jednak gwarancję chciałbym zachować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ch3mn3y

Jak oddasz do sony niebrandowany to ci naprawia, bo wgrywajac oficjalny osft nie tracisz gwarancji tylko operator moze nie przyjac. Sony przyjmie

Sent using tf300t - stock 4.2.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to jest Fakt, dziewczyna mi dziś powiedziała ze jej mama na J w ORANGE dostała aktualizacje do 11.2.A.0.21 tak ze PLUS myślę ze lada dzień dostanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedzcie mi czy jeśli telefon mam od play, a sim jeszcze z orange (aktualnie czekam na przejście i jeszcze sim z play nie jest aktywny) to PCC wykryje mi aktualizację z orange czy play (gdy będą już dostępne) czy sim ma wogóle jakieś znaczenie w kwestii aktualizacji oprogramowania?

Tapnąłem z mojej Xperii J

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ryba3
    Powiedzcie mi czy jeśli telefon mam od play, a sim jeszcze z orange (aktualnie czekam na przejście i jeszcze sim z play nie jest aktywny) to PCC wykryje mi aktualizację z orange czy play (gdy będą już dostępne) czy sim ma wogóle jakieś znaczenie w kwestii aktualizacji oprogramowania?

Tapnąłem z mojej Xperii J

Sim nie ma znaczenia, pcc wykryje ci aktualizacjię do play (jeśli masz brand play)

Wysłane z Xperii J

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zróbcie upload ftf OK?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, jeżeli chcę powrócić do 11.0.A.7.5 a teraz mam 11.2.A.0.21 , to jak to mam zrobić , mam backup z tamtej wersji ale na tym obecnym romie nie mam CWM , czy mam przez flashtoola wrócić do 11.0.A.7.5 czy przez pc companion zrobić napraw bo jestem w sieci play i aktualizacja jest jeszcze do 11.0.A.7.5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niepotrzebnie pytasz o to samo w dwóch wątkach. Opowiedź dałęm w tamtym wątku

Musisz przez flashtoola. Jak będziesz schodził do 7.5 to pamiętaj aby zaznaczyć wipe data i wipe cache - bez tego system nie ruszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak przeglądam sobie tematy i patrze że Xperia J ma upgrade do Jb (eSka dalej nie >:( ) Ale patrząc na recenzje tego systemu na YT, szału nie ma. Launcher sie nie zmienił, aplikacje od sony również (album, wideo, walkman), aplikacja sms taka sama, dodali pasek quick launch na górze, extended stanby, nowszy kernel, i project butter. Nie ma nawet quick apps. Słabo naprawdę, myślałem że choć trochę więcej będzie mimo wszystko. No ale żeby aktualizować o wiele słabszy telefon przed mocniejszymi ich wybór. Miło z ich strony że dostała, ale też rozumie że na S potrzeba więcej pracy włożyć bo pewnie większość będzie nowości z Z/T.

Pozdrawiam.

PS. Podobno wam BT nie działa poprawnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daniel.

Bluetooth działa bardzo dobrze, łącząc sie z innymi fonami, kompem i kończąc na słuchawkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi