Skocz do zawartości
termobulbulator

[FTF]11.2.A.0.21 czyli oficjalny Jelly Bean na Jlo

Rekomendowane odpowiedzi

Jarewa

Panowie nie mogę pobrać pliku .ftf jak z pierwszej strony tak i tej wyżej zatrzymuje mi na 35mb i błąd wczoraj i dziś to samo. Co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dw192

Jarewa

Panowie nie mogę pobrać pliku .ftf jak z pierwszej strony tak i tej wyżej zatrzymuje mi na 35mb i błąd wczoraj i dziś to samo. Co to może być?

Edytowane przez wisin
    Chomik jest zakazany na forum, proszę dodawać pliki na innym hostingu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zielok

Mi normalnie pobrało.Dziś wgram JB bo ile idzie czekać na brandowy od Play...ale jeśli już wyjdzie to mogę bezpośrednio na czystego JB wgrywać brandowego przez flashtoola?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

25/021/2013 18:21:43 - ERROR - Error in processHeader : 22 : Urządzenie nie rozpoznaje polecenia. 
    25/021/2013 18:21:43 - ERROR - Error flashing. Aborted

i co teraz? 3 dni temu wgralem ics 7.5 bez problemu

ok spróbowałem raz jeszcze i poszło

Edytowane przez lozohcum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    whsK

Jeżeli nadal ktoś by miał problemy to proszę pisać, bez problemu wgram na prywatny hosting i pobiorą Państwo bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qtom

jestem zielony w temacie ale muszę podziękować. cała zabawa zajęła około 30 minut łącznie z czytaniem instrukcji, a robiłem cos takiego pierwszy raz i nie powiem ze sie nie bałem ze cos uwale.

spostrzeżenia:

wersja ITA zawiera jeszcze śmieci dla makaroniarzy a CE jest dla mnie lepszy jeszcze muszę sie nauczyć jak usunąć fejsa i inne co mnie nie interesuja, prosiłbym o link do jakiejś prostej metody

Edytowane przez qtom
    wgranie wersji CE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest jakaś wersja oprogramowania bez błędów z wczytywaniem mediów do albumu i walkmana?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

To nie wątek aby informować o aktualizacjach od operatora, do tego jest specjalny wątek w dziale dyskusji ogólnych i nazywa się "[sT26i] nowy soft w drodze... Ogólny temat o softach wypuszczanych przez producenta i opertorów ". Z racji że co chwilę piszecie tutaj o takich sprawach a ja muszę za Was umieszczać je w odpowiednim miejscu to zamieszczam tą upominającą notkę ! Zanim napiszecie post, zastanówcie się czy robicie to w odpowiednim miejscu! Później macie pretensję do Moderacji o usuwanie takich wpisów które są nie na miejscu i zaśmiecają dany wątek..

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    M7CR

Witam, zaktualizowałem system przez Flashtoola. Telefon miałem z Orange, a simlock zdjęty przez tą sieć kodem (77zł). Teraz wyświetla mi się komunikat, żebym podał kod pin do karty sim odblokowujący sieć. Sim-lock wrócił?

edit// Nie, simlock nie wrócił z powodu zmiany oprogramowania.

Edytowane przez M7CR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi