Skocz do zawartości
zezol

Opera Mobile Store - alternatywny Market od Opery?

Rekomendowane odpowiedzi

zezol

Włączając dzisiaj Operę Mini, na szybkim wybieraniu zamiast portalu Opery zobaczyłem nowa ikonkę sklepu (nie mam obecnie zsynchronizowanych zakładek). Wszedłem i jakie było moje zdziwienie - nie sądziłem, że nawet Opera będzie chciała zrobić swój market. Oczywiście można kupować aplikacje - używając numeru IMEI. Nie wiem jeszcze jak to działa - nie testowałem.

Link: Opera Mobile Store

//wysłane z milestone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MroziQ

Też na to zwróciłem uwagę. Posiadam Wildfire i jak wiadomo, z uwagi na rozdzielczość w markecie Google oprogramowanie jest selekcjonowane. Tutaj jest tak samo, aczkolwiek pobralem jedną grę i wyskoczył błąd o nieaktualnosci.. dziwna rzecz, chociaż miło jest mieć jakąś alternatywę, dużo darmowego softu można znaleźć ;)

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Włączając dzisiaj Operę Mini, na szybkim wybieraniu zamiast portalu Opery zobaczyłem nowa ikonkę sklepu (nie mam obecnie zsynchronizowanych zakładek). Wszedłem i jakie było moje zdziwienie - nie sądziłem, że nawet Opera będzie chciała zrobić swój market. Oczywiście można kupować aplikacje - używając numeru IMEI. Nie wiem jeszcze jak to działa - nie testowałem.

Część tabletów z Androidem nie ma dostępu do marketu, ciekawe czy ten market będzie dla nich dostępny, jeśli tak, to super wiadomość dla ludzi którzy wolą kupić tańszy tablet np Archos 101 lub Archos 70 zamiast Galalxy Tab :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Locke

Krzysiek, dokładnie tak. Ciekaw jestem tego marketu. :DDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x