Skocz do zawartości
termobulbulator

ROOT dla JELLY BEAN ZABLOKOWANY I OBLOKOWANY BOOTLOADER

Rekomendowane odpowiedzi

duf

JB ROOT.zip

Link nie działa.

---------- Post dołączono o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

A po czym poznac ze zablokowany jest bootloader ?

http://forum.android.com.pl/f777/st26i-nowy-soft-w-drodze-v11-0-a-7-10-a-238589/index29.html#post2249349

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Link poprawiony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    duf
    Link poprawiony.

Dzięki.

Właśnie stałem się kolejnym szczęśliwcem posiadającym już nową weresję systemu. Aktualizacja poprzez PCC. Czy to znaczy, że rootowania nie mogę przeprowadzić metodą z tego tematu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    Dzięki.

Właśnie stałem się kolejnym szczęśliwcem posiadającym już nową weresję systemu. Aktualizacja poprzez PCC. Czy to znaczy, że rootowania nie mogę przeprowadzić metodą z tego tematu?

Możesz, ale musisz powrócić do softu 7.5

Ryba3: byłem szybszy :D

Edytowane przez termobulbulator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ryba3
    Dzięki.

Musiałbyś przez flashtoola wrócić do ics, inaczej nie da rady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eee, właśnie zainstalowałem JB i po paru minutach używania wyskoczył mi mały komunikacik na ekranie z tekstem: "factory startup service please wait for power off button". No i po chwili ukazał się czarny ekran i taki wielki "POWER OFF" w górnej połowie ekranu, a pod nim mniejszy przycisk "USE PHONE", który był nieaktywny (nie dało się kliknąć i miał szary tekst). Ktoś wie co jest grane? O.o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    duf
    Możesz, ale musisz powrócić do softu 7.5

No dobra ale miałem soft 7.5 z rootem. Jak powrócę do 7.5 zrobię roota i znowu zaktualizuję do JB do znowu go nie będzie. Czegoś tu nie rozumiem. ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ryba3
    No dobra ale miałem soft 7.5 z rootem. Jak powrócę do 7.5 zrobię roota i znowu zaktualizuję do JB do znowu go nie będzie. Czegoś tu nie rozumiem. ;/

Jak wrócisz do ics, robisz roota, wgrywasz cwm i robisz według poradnika, czyli wrzucasz pliki na kartę pamięci, z poziomu cwm formatujesz /system etc. Nie aktualizujesz tego przez pcc.

Eee, właśnie zainstalowałem JB i po paru minutach używania wyskoczył mi mały komunikacik na ekranie z tekstem: "factory startup service please wait for power off button". No i po chwili ukazał się czarny ekran i taki wielki "POWER OFF" w górnej połowie ekranu, a pod nim mniejszy przycisk "USE PHONE", który był nieaktywny (nie dało się kliknąć i miał szary tekst). Ktoś wie co jest grane? O.o

Miałem dokładnie to samo. To występuje tylko raz, nie wiem co to jest.

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi