Skocz do zawartości
Olek619

Aktualizacja po rootowaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Od dwóch dni bawię się nowym Sensation XE. Pierwsze co zrobiłem to zaktualizowałem andka do 4.03 a potem chciałem zrootować, mimo że nie robiłem tego wcześniej i nie byłem pewny tych działań. Jednak udało mi się, uzyskałem Superusera. Wczoraj zobaczyłem, że jest kolejna aktualizacja systemu od HTC, chciałem ją zainstalować ale po wyłączeniu telefonu uruchamia się recovery menu i pisze, że przerwano aktualizację, nie można jej zainstalować. Zatem po roocie nie mogę już oficjalnych aktualizacji instalować? Czy da się to jakoś rozwiązać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizacja OTA nie jest możliwa, jeśli zostaną wykryte zmiany w sofcie.

Więcej na ten temat tutaj i tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jakiś inny sposób aktualizacji (nie koniecznie tej, np. jakiejś większej za jakiś czas) jest możliwy i wchodzi w grę? Czy jeśli będę chciał nowszy system to tylko custom rom?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Aż by się chciało wkleić ramkę FAQ...

Może weź się za czytanie forum, zamiast wypytywać o rzeczy dawno tutaj opisane?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kios

Na cokolwiek nowszego niż 4.0.3 nie ma szans. HTC po prostu nie chce już aktualizować tego telefonu i w ten sposób go uśmierca zmuszając do zakupu najnowszych urządzeń. Dobrze, że chociaż tym razem nie wmawiają, że jest sprzętowo za słaby, bo ośmieszyliby się kompletnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Temat wyczerpany. Został zamknięty. W przypadku dalszych pytań lub potrzeby uzupełnienia informacji, proszę o przesłanie PW do moderatora działu.
    Aktualizacja po rootowaniu[/WARNZ]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x