Skocz do zawartości
rrzepkaa

Tracer ovo 3.0

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam,

Ostatnio przeglądając strony poświęcone tabletom znalazłem informacje, że Tracer wypuścił nowego OVO...

Na stronie producenta są informacje na jego temat : Produkty

Przeglądając specyfikacje nie zauważyłem różnicy pomiędzy ovo 2.0 a ovo 3.0. Bateria to tylko 2600 MaH więc wydaje się ze to strasznie mało (miałem ovo 1.2 i miał 4000mha i też krótko trzymał) .

Tablet kosztuje ok 430zł

Jestem ciekawy opinii osób które posiadają takowy sprzęt .

Pzdr Piotr

Edytowane przez rrzepkaa
    błąd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema.

W czwartek kupiłem tego OVO 3.0 w Agito.pl za 449 PLN , więc powinien przyjść w poniedziałek , jak przyjdzie to podzielę się wrażeniami a:)

Jeśli chodzi o różnice w specyfikacji h/w to tylko akuś jest INNY ,ale mam nadzieje że poprawili parę rzeczy w stosunku do OVO 2.0

- temperatura ładowarki

- szybko pojawiające się martwe piksele

- brak ładowania z USB

- niekompatybilne urządzenie w Google PLAY

Edytowane przez ogensis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i stało się. Jestem od paru dni użytkownikiem OVO 3.0 ! Ogólnie jestem zadowolony z zakupu.

Tablet chodzi bardzo płynnie , żadnych zwiech czy takich historii. Bardzo komfortowo się go używa.

A oto moje spostrzeżenia :

1. Obudowa świetnie spasowana , nic nie trzeszczy , nic nie wychodzi poza obrys.

2. Na prawej stronie znajdują się wszystkie wejścia/wyjścia + mikrofon , odpowiednie odległości sprawiają że nic ze sobą nie koliduje ( dodatkowo prawy bok jest tak wyprofilowany , że wszelkie wtyki wchodzą do końca ).

3. Brak ładowania przez USB. ( Standardowo USB ma 500mA natomiast tablet potrzebuje min. 2000mA , więc jest OK)

4. Ładowarka jest ciepła , ale nie topi się jak to miało miejsce u jednego z użytkowników OVO 2.0 .

5. Google PLAY poprawnie identyfikuje moje urządzenie jako FR-M768 .

6. Matryca to nie IPS czy RETINA ale jest OK. :]

7. Bateria chociaż ma tylko 2800mAh wytrzymuje spokojnie 4-5 godzin komfortowej pracy z włączonym Wi-Fi .

8. Co do głośnika to nie jest to JBL ale nie ma tragedii , przez słuchwki jest super ( brak w zestawie )

9. Wielki plus za brak napisu MADE IN CHINA. :hyhy:

10. Tył obudowy jest biały i to jest jedyna rzecz do której się mogę przyczepić bo mógł być czarny ;)

Całość dział pod kontrolą Androida 4.0.4 ICS i Kernel 3.0.8+ , jak na razie brak aktualizacji do 4.1.1 na ftp Megabajt'a za co należy się MINUS , chyba że wydadzą takowe w krótkim czasie.

Co do gier , to mam zainstalowane :

NFS Most Wanted

Xelorians

Sentinel 3

Worms

Plasma Sky

Dead Trigger

Wszystkie Angry Birds

oraz następujące programy :

TuneIn Radio Pro

Explorer

MX Player Pro

Mapy Google

Tłumacz Google

Convertor Pro

Exoplanet Explorer

Speed Test

QuickOffice

SuperSU Pro

Network Signal Info

Inssider

Gmail

HD Widgets

Wszystkie wymienione powyżej aplikacje pracują poprawnie i stabilnie. a8)

Ponadto zauważyłem , że przycisk RESET jest lekko wytarty , jakby był użyty do testów.

To sugeruje mi , że AGITO.PL rzetelnie sprawdza towar przed wysyłką.

To tyle , mam nadzieje że komuś się przydadzą moje spostrzeżenia. Tablet oceniam na 8.5 / 10 . :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie czy do tego tabletu mogę wgrać androida 4.1 bądź 4.2 proszę o szybką odpowiedz (bo zastanawiam się nad kupnem go za 350 zł)

---------- Post dołączono o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

I jak coś czy android 4.0 jest to ostatnia wersja oficjalna czy będzie 4.1 ?? Np port z vido n70s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie czy jest jakaś osoba która ma tracera ovo 3.0 i potrafi zmodyfikować room np dodać roota, zmienić karnel, stworzyć recovery bądz coś innego

2. Czy da sie stworzyć sub forum dla ovo 3.0 bo ovo ovo 1.2 i ovo 2.0 posiadają takowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś wie może czy jakiś dev robi coś z tym tabletem ?? Czy tracer planuje aktualizacje do tego taba ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak sądzicie czy ten rom będzie działać na ovo 3.0 bo n70s jest praktycznie identyczny tylko obudowa inna

[ ROM ] Vido Yuandao N70S tablet root Android 4.2.2 custom firmware (release 2013/08/01) | ARCTABLET NEWS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest jakiś chętny dev(bądź czy ktoś zna jakiegoś deva) który by potrudził się i by ogarną jakieś romy do tracer ovo 3.0 np na androidzie 4.2.2 bądź up. A tablet jak za cenę 300 zł jest naprawdę przyzwoity tylko ten soft jest już jak dla mnie przestarzały

Tracer ovo 3.0 Dual Core - Komputery - Komputronik notebooki, komputery i elektronika

Dowód na cenę za 299 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi