Skocz do zawartości
Tuczas

Słuchawki od Desire, a iPhone...

Rekomendowane odpowiedzi

Tuczas

Witam, dręczy mnie nastepujące pytanie. Czy słuchawki od HTC Hero/Desire działają dobrze z iPhonem? Chodzi mi głównie o to, aby oszczędzić pieniądze i dowiedzieć się, czy funkcje mikrofonu i pilotu działają z tym magicznym urzadzeniem Apple ;) . Zapewne ktoś tutaj ma możliwość to sprawdzić. Za wszelkie informacje dziękuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co mówił kolega - działają. Mogę jutro sprawdzić czy działają z iPodem, a potem napisać na forum jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kechup
    Witam, dręczy mnie nastepujące pytanie. Czy słuchawki od HTC Hero/Desire działają dobrze z iPhonem? Chodzi mi głównie o to, aby oszczędzić pieniądze i dowiedzieć się, czy funkcje mikrofonu i pilotu działają z tym magicznym urzadzeniem Apple ;) . Zapewne ktoś tutaj ma możliwość to sprawdzić. Za wszelkie informacje dziękuje ;)

Słuchawki NUFORCE NE7 - iPad, iPhone, HTC + Pilot (1295808578) - Aukcje internetowe Allegro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daszek

Słuchawki od desira działają z ajfonem 3g.

Przy czym w słuchawkach działa tylko przycisk <<

Przycisk call >|| nie działa.

Przycisk << działa jak w słuchawkach ajfonowych, czyli jedno kliknięcie to start/stop, dwa kliknięcia to następny utwór, trzy kliknięcia to poprzedni utwór.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tuczas

Dziękuję za informacje. Kechup- napisałem, iż chcę oszczędzić pieniądze ;). Jeszcze jedno, działa mikrofon w tych sluchawkach na iPhonie? Jaką jakość dzwieku mają te standardowe słuchawki HTC? Polecacie je, czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem słuchawki, które mam w zestawie z Desire nie są ani super-dobre, ani beznadziejne, są przeciętne, jak każde inne słuchawki. Ale to, jak coś gra, to ocena subiektywna i każdy ma inne zdanie. Poza tym w Internecie roi się od "ekspertuff", którzy oczywiście wiedzą lepiej, że słuchawki za 400zł będą grać super, a te za 20zł będą beznadziejne, co oczywiście nie jest koniecznością.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tuczas

No to czekam jeszcze tylko na wieści o mikrofonie ;) . Zaskoczylo mnie to, że tak szybko uzyskałem odpowiedz ;) Tak więc mikrofon działa? sprawdził ktoś?

Edytowane przez Tuczas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi