Skocz do zawartości
fotomagik

Neo V rozłącza od razu po wybraniu numeru

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, moze ktoś się z tym zetknął? Mam abonament w T-Mobile, dwa numery. Z jednego na drugi dzwonie bez problemu (z Samsunga i5700 Spica na Neo V) w druga strone juz nie. Neo V po wybraniu numeru od razu rozłącza połączenie. Trwa to tak krotko, ze sieć w ogóle nie rejestruje, że nastąpiła próba połączenia. Do innych numerów dodzwaniam się bez żadnego problemu, na tamten numer też inni dodzwaniają się bez przeszkód. Nie wiem czy problem dotyczy mojego telefonu czy tego numeru, może ktoś z Was umiałby mi pomóc? W BOA powiedzieli, ze od strony sieci wszystko dziala...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamień karty i zobacz, czy na tym samym telefonie dalej ten problem występuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zamień karty i zobacz, czy na tym samym telefonie dalej ten problem występuje

W tej chwili nie mam jak :-), jestem daleko. Co mogę zrobić by chociaż zdiagnozować z której strony jest problem? Przekłada mam kartedo innego telefobu i jest to samo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No o to mi chodziło. Jeżeli na innym telefonie jest to samo, to oznacza winę karty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No o to mi chodziło. Jeżeli na innym telefonie jest to samo, to oznacza winę karty

teraz zrobilo sie nawet tak, ze tamtem numer nie moze sie do mnei dodzwonic. Tzn. wybiera numer, wyswietla sie ze numer zajety choc faktycznie tak nei jest, bo telefon lezy obok i nigdzie nie dzwonie. A nastepnie ja dostaje od sieci SMS, ze tamten numer probowal sie do mnie dodzwonic. paranoja jakas, przejde sie chyba do salonu niech siec cos z tym zrobi, moze wymienia karte?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No innej możliwości niż wymiana karty SIM nie ma. Ewentualnie może ją przeczyść czymś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No innej możliwości niż wymiana karty SIM nie ma. Ewentualnie może ją przeczyść czymś

karte wymienili ale co z tego, skoro nic sie nei zmienilo i komunikacja miedzy tymi numerami nie dziala teraz w obie strony. Juz nie mam pomyslu co robic, w salonie tez nie maja pojecia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi