Skocz do zawartości
bambooo23

Telefon sam się wyłącza

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak wyżej napisałem mój Lg się wyłącza. Aby go włączyć musze wyjąć i wsadzić baterie i dopiero się włączy jednak po włączeniu zablokuje telefon i po ok. 2-3 minutach telefon jest wyłączony nie reaguje. I tak w kółko. co może być nie tak?

Edit: jednak telefon sie nie wyłącza tylko zawiesza, próbuje go odblokować troche w nim poszperam i zwiecha ekran się ściemnia i reszta jak wcześniej opisałem

Edytowane przez bambooo23

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    suszpl

wgraj od nowa softa i zobacz czy problem dalej wystepuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

włąsnie oddałem z rana telefon na gwarancje, jeszcze przed oddaniem zauważyłem że jak mam podłączony pod ładowarką to nic sie nie dzieje wszystko ok, dopiero po odłączeniu się chrzani i czasem nawet sie bateria rozładuje wiec problem chyba tkwi w baterii. Zobaczymy co powiedzą w orange ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    suszpl

w orange to troche poczekasz, trzeba bylo w lg to zalatwic, by przyslali kuriera do domu po telefon i potem spowrotem wyslali, a tak to orage wysyla, potem do orange spowrotem i musisz isc jak dostana, po za tym trzeba bylo sprobowac wgrac softa, moze by to pomoglo ;) gwarancja to moim zdaniem ostateczna rzecz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Korss

Odkopie temat.

Co było przyczyną? Bo mam ten sam problem. Telefon mam z rootem, 10a.

Przywróciłem ustawienia fabryczne i nic. Proszę o pomoc.

Dodam, że telefon mam dopiero dobę.

Jeżeli ktokolwiek będzie miał z tym problem to napiszę, jak rozwiązałem problem.

Dwa razy pod rząd przywróciłem ustawienia fabryczne.

Rozładowałem baterie do końca. Naładowałem ją do pełna (przy wyłączonym telefonie) i nie wyłączałem żadnej wgranej od początku aplikacji (wcześniej to robiłem, może tutaj leży też problem). Teraz wszystko jest w normie.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Korss

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bish3

mój telefon jedzie czwarty raz z tym problemem na gwarancję... za pierwszym razem stwierdzili że usterka nie występuje za drugim i trzecim wymienili płytę główną..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Korss

To jestem zaskoczony, mi już wszystko działa bez problemu. Moim zdaniem na 80% wina baterii. Może u ciebie coś innego jest wadliwe, a tylko masz takie same "objawy"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bish3

Po pierwszej wymienianie płyty głównej telefon zaczął się strasznie grzać... komputery widział go tylko jako modem, nie mogłem wgrywać plików na telefon, po wykonaniu HR nie włączał się kreator personalizacji telefonu, po drugiej wymianie płyty głównej telefon przestał się grzać ale niestety gdy podepnę telefon do komputera to czasami telefon wykrywa połączenie jak samo ładowanie telefonu a tak poza tym jest dziwna „usterka” mianowicie gdy zmniejsze sobie jasność wyświetlacza i uruchomię telefon od nowa, wyświetlacz po 3sekundach od włączenia telefonu zaczyna znowu świecić na 100%. HR nie pomaga… usterka ustępuje gdy włożę kartę sim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    locarnop

Witam, mam taki sam problem. Telefon sam się wyłącza, bez powodu i żeby go włączyć trzeba wyjąc i włożyć baterię, co i tak nie zawsze pomaga. Czy wymiana baterii załatwi sprawę ?

Hard reset zrobiłem i nic

Edytowane przez locarnop

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00

@@locarnop

Może, ale nie musi pomóc. Może to być też płyta główna etc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi