Skocz do zawartości
Migotka

Jelly Bean - minusy- czyli nieprawidłowości w JB

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po paru dniach zauważyłem,że jak się wyłączy telefon i włączy,to odrazu nie mam zdjęć,muzyki,tylko po jakimś czasie,zrąbany ten JB,na ICS nie było problemów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
whsK

U mnie niestety znaczny spadek wydajności, chyba będę zmuszony do downgrade ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakupilem ostatnio ten telefon w plusie i wgrany juz mialem JB. Nie mam problemow z dioda, niestetyn ie mam porownania co do plynnosci dzialania i wydajnosci telefonu. Potwierdzam ze wystepuja lagi gdy wejdzie sie w ustawienia wiadomosci. Co do glosnosci jak dla mnie jest jak najbardziej okej

PS. Czy ktos jeszcze ma problemy podczas rozmawiania na chacie facebooka? Dzwiek wiadomosci przychodzi widze te wiadomosc na belce ale na jej pokazanie sie na czacie musze poczekac parenascie sekund, dosc denerwujace przy prowadzeniu z kims rozmowy kto pisze z komputera i wysyla wiadomosci dosc predko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,otóż miałem problem z tym że po każdym wyłączeniu i włączeniu telefonu,nie miałem od razu multimedii,a teraz mam od razu!

Nie wiem co jest grane :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
QkiZ

Ja też miałem od zakupu zainstalowany JB więc też nie mam porównania. Ale też znalazłem kilka wtop ze strony Sony w Androidzie:

1. Irytująca zmiana dzwonka telefonu i powiadomień po reboocie telefonu. Nie za każdym razem tak się dzieje, ale generalnie co trzeci reboot muszę ustawiać dzwonki. Całe szczęście dotyczy to tylko dzwonka i powiadomienia.
  2. Czasem rozłącza mi samo wifi. Gdy wejdę w ustawienia wifi nie widzę żadnej sieci (a mieszkam w bloku więc powinno być tego kupę). Wyłączam i włączam wifi, na chwilę się połączy i znów "ciemno". Pomaga wyłączenie ekranu, odczekanie aż telefon przejdzie w stan głębokiego uśpienia i włączenie ponownie.
  3. Aplikacja Walkman to kompletna masakra jest. Gry wezmę głośność na maxa, dynamika dźwięku przy głośniejszych partiach utworu jest kompletnie spłaszczana. Szczególnie się to dzieje przy basowych dźwiękach. Ujmuje to przyjemności słuchania muzyki. Całe szczęście przychodzi z pomocą zakupiony już wcześniej PowerAMP.
  4. Ikona zasięgu wifi momentami nie odpowiada prawdziwemu zasięgowi. Czasem stoję przy ruterze i mam jedną kreskę zasięgu, choć w Wifi Analyzer pokazuje dobrze prawidłowy zasięg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bundz

Orientuje się ktoś, czy jotki z Orange mają 4.1 albo czy Orange udostępnia aktualizację? Tata ma dostać ten telefon jako służbowy i zależy mi na włączeniu opcji stamina, żeby mu bateria chociaż dzień wytrzymywała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest 4.1 brandowany w Orange, więc nie będzie problemu. Z tymże, nie nazywa się ten tryb "stamina" tylko oszczędzanie energii :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej "rozszerzony tryb gotowości" :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz racje, ja mam CM 10 a tu tego nie ma więc pisałem z pamięci :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi