Skocz do zawartości
Migotka

Jelly Bean - minusy- czyli nieprawidłowości w JB

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie rzecz biorąc Sony Xperia J to badziew nie telefon....

Wróćmy jednak do tematu.

Jako ,że kombinowałem zarówno z ICS-em jak i "Żelkiem" chciałbym krótko wypowiedzieć się na temat obydwu systemów.

Wiele osób mających nieszczęście w postaci użytkowania tego telefonu ogólnie rzecz biorąc twierdzi ,że Lodowa Kanapka jest lepsza niż Żelek.Ja również jestem tego samego zdania.

Różnice w wydajności są zauważalne. ICS jest systemem dużo szybszym i wydajniejszym niż Jelly Bean.

Moje spostrzeżenia są takie:

-Po wykonaniu roota,telefon pozwolił mi na więcej,nawet na usunięcie radia,co w przypadku JB było nie do pomyślenia.

-Mniejsze Lagi

-Jeżeli już jakaś aplikacja robi lagi i szwankuje system informuje o tym dużym oknem,z możliwością wysłania raportu(trochę jak w WINDOWS) :) .Niby nic,ale to pokazuje że ten system w odróżnieniu od JB może był lepiej dopracowany.

Wydajnie ICS jest lepszy,chociaż nie jest taki intuicyjny.Paradoksalnie JB rózni się od ICS własnie tym co...go SPOWALNIA..Szmery i bajery...NP.W Żelku jest dużo bardziej rozbudowany pasek stanu,można wyłączyć wiele parametrów tego telefonu z poziomu własnie TRAYA.

Zresztą sami sobie zobaczcie ile wprowadzono do Jelly Bean

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wersje_systemu_Android

PODSUMOWUJĄC

Jeśli ktoś zamierza zrobić Flash do 4.1.2 to odradzam.Tym zaś którzy już mają Żelka radziłbym Downgrade do 4.0.4

Edytowane przez vipdavid

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Jelly Bean zdarzały się resety telefonu przeglądajać internen,Bardzo się zacinał.

A w ICS 4.0.4 wszystko działa bez resetów idzie pograć w gry nawet te nowie w niektórych przypadkach chodz polecam te z roku 2011/13 co były wydawane,co wiecej nic mi nie przychodzi do głowy z nie prawidłowym działaniem ICS.

Na te czasy J już jest słabym telefonem i nie idze wydusić coś wiecej możliwości chodz kombinowałem z CPU do 1,4GHz nie wiele do dawało było wiecej tych złych skutków działania,Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jotke nadal posiadam jako awaryjny telefon,dokładnie jelly bean jest ok,ale kiepsko zarządza Ramem w tle,jedynie to Most Wanted pierwsza wersja działa bez problemów. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi