Skocz do zawartości
diobi

GoClever HYBRID - opinie i uwagi

Rekomendowane odpowiedzi

diobi

Witam!

Może ktoś z was jest szczęśliwym posiadaczem tego tabletu?

Co o nim sądzicie?

Ile waży sam tablet? (chyba wszędzie jest podana waga ze stacją bo raczej sam tab nie waży więcej niż 1kg)

Czy działa płynnie?

I jak spisuje się grafika?

Jak chodzą gry, internet, itp. ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

właśnie ktoś posiada? mimo iz juz postanowiłem ze kupie coś innego jestem ciekawy jak ta maszynka działa :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gniew

Działa dobrze, nie zacina się. Nie wystepuja problemy z grafika czyli z plynnoscia generowania klatek. klawisze chodza plynnie i dosc cicho. Moj juz jest akuratnie zrootowany i poszukuje romu bo ten stockowy jest do pupy ;);) .

---------- Post dołączono o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

CyanogenMod 10 for Rockchip 3066 powered devices juz cos znalazlem i jesli dali by rade opracowac CM-a pod Hybryde bende caly w skowronkach :o .Nie omieszkam zaraz tego przetestowac. A co sie tyczy ciezaru to z bateria do najlzejszych nie nalezy, ale konstrukcja okladziny zewnetrznej klapy jak i docka zrobiona jest z takiego materialu ktory w dostatecznym stopniu hamuje mozliwosc wyslizgniecia sie z dloni.

---------- Post dołączono 02-04-13 o 07:41 ---------- Poprzedni post napisano 01-04-13 o 21:05 ----------

Dobra nie poszlo >:( ,i teraz potrzebuje teraz stockowego romu do Hybrydy. Tylko skad ja wziasc ?? Bo juz probowalem z paroma na Rk30 ale najblizej mu bylo do M30.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xtf11
    Działa dobrze, nie zacina się. Nie wystepuja problemy z grafika czyli z plynnoscia generowania klatek. klawisze chodza plynnie i dosc cicho. Moj juz jest akuratnie zrootowany i poszukuje romu bo ten stockowy jest do pupy ;);) .

A mógłby podzielić się sposobem na zrootowanie Hybrydy?

X.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gniew

Takie chinskie g...... wktorej nazwy nie pamietam wiec podaje linka do youtuba bo tez nie jest po angielsku

Musisz miec zainstalowane stery do adb, jedno klikniecie i instaluje SU na tablecie z rootem. A tak sie zapytam posiadacz Hybrydy moze ?? .Bo poszukuje dumpa firmwaru teraz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xtf11

Ano, posiadacz. Jak mi napiszesz jak zrobic dump to postaram się pomóc.

X.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kaudii

Jak to zrobic masz napisane w watku o R106 w moim poscie na stronie 5

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gniew

Ja jeszcze znalazlem cos takiego Dumping ROM using ADB guide

---------- Post dołączono o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Metoda ktora podal w swoim watku @Kaudii jest nawet chyba prostsza.

How To Backup Your Android Phone’s Boot, Recovery And System Partition Images

---------- Post dołączono 03-04-13 o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano 02-04-13 o 22:47 ----------

@Kaudii

Mam pytanie masz moze ten dump od swojego R106 moze, specyfikacja jest podobna to chwilowo moglbym jechac na tym romie jakby oczywiscie sie wgral. Bo niestety od R105KB nie chce sie wgrac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej.

Mam pytanie odnośnie tabletu GoClever Hybrid,otóż ledwo co go zakupiłam,a już mam problem. Po pierwszym ładowaniu urządzenia chciałam go odpalić i owszem odpala się ale po wciśnięciu przycisku włączania ekran podświetla się na chwilkę po czym zaraz gaśnie.Mogę sobie tak wciskać w kółko ten przycisk i dalej to samo...Poza tym gdy wyłącze tableta na klawiaturze świeci się zielone światełko natomiast na tablecie czerwone...bateria pokazuje,że jest naładowana. Co jeszcze dziwnego? Po odłączeniu wczoraj ładowarki i próbie włączenia tableta ten zamiast się włączyć najpierw pokazał mi ikonkę postępu w ładowaniu i się zwyczajnie sam z siebie ładował... a tak w ogóle ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi z tymi głupimi światełkami przy ładowaniu? bo one świecą się na różne kolory a kij wie czy ten tablet jest w końcu nałądowany czy też nie... Za wszelką pomoc z góry dziękuję;) I czekam na odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, spróbuj wcisnąć i trzymać przycisk włączania przez kilka sekund(moja hybryda włącza się po trzymaniu power przez 6 do 10 sekund) . Z ładowaniem są cyrki ale urządzenie generalnie działa sprawnie.

Pozdrawiam

Wysyłane z mojego IdeaTab A2107A-H

Edytowane przez Namrotek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi