Skocz do zawartości
diobi

GoClever HYBRID - opinie i uwagi

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie próbowałam,jednak nic nie podziałało:/ A jakie cyrki np.:P? w ogóle ile ten tablet się średnio ładuje? Rozumiem,że te światełka jak są zielone na tablecie i na klawiaturce to wtedy są naładowane? bo mam instrukcję ale szczerze mówiąc za dużo z niej się wydedukować nie da...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Różne kolory lampek mogą być spowodowane tym, że urządzenie ma 2 baterie - w tablecie i stacji dokującej, a ich stan rozładowania może być różny podczas podłączania do ładowarki. Tablet stale się nie włącza, czy był to jednostkowy przypadek? Ładujesz przez USB, czy przez ładowarkę sieciową?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

On się włącza,tylko wyświetlacz nie reaguje,to wygląda tak,że włączając przycisk włączania ekran się wybudza i po chwili znów się blokuje(w tym czasie co jest włączony nie zdążę nawet go odblokować),ładuję przez ładowarkę sieciową USB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Carott
    No właśnie próbowałam,jednak nic nie podziałało:/ A jakie cyrki np.:P? w ogóle ile ten tablet się średnio ładuje? Rozumiem,że te światełka jak są zielone na tablecie i na klawiaturce to wtedy są naładowane? bo mam instrukcję ale szczerze mówiąc za dużo z niej się wydedukować nie da...

Miałem coś podobnego w innym tablecie, przyczyną był błąd w oprogramowaniu. Działo się tak gdy:

-po przytrzymaniu włącznika nie potwierdziliśmy wyłączenia urządzenia i nie anulowaliśmy: okno to nie znikało samoczynnie, a o ile system pamiętał o uśpieniu wyświetlacza, to nie pamiętał o pełnym jego wybudzeniu - efekt czarny ekran się podświetlał i gasł.

Rozwiązanie:

rozładować całkiem urządzenie (w moim przypadku musiało leżeć ponad tydzień w stanie uśpienia, i gdy nie reagowało na przycisk zasilania, ładowanie full i aktualizacja lub zmiana softu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Jak do tej pory rozczarowaniem dla mnie jest to, że tablet niby posiada głośniki 2 x 1W, ale są one zainstalowane tylko z jednej strony tabletu, a po drugiej stronie (symetrycznie na tylnej stronie obudowy) znajduje się tylko atrapa, a właściwie jest to otwór wentylacyjny - chłodzący.

Chyba wszyscy tak mają w Hybrid ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kozubi

Jak oceniacie jakosc i glosnosc dzwieku z tych glosnikow?

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się bardzo podoba ten tablet lecz mam mieszane uczucia. Na prawdę jest on taki awaryjny? Nikt z Was nie ma normalnego dzialajcego egzemplarza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szaryw

Jak się prezentują rozmowy przez Skype na tym tablecie. przednia kamera posiada 2mpix a większość tabletów jedynie 0,3Mpix.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi